Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

Vetlab Sp. z o.o.

Dyrektor finansowy

Katowice, ul. Żeliwna 36

  • Najlepsze Dopasowanie
  • Kończy się wkrótce

Zakres obowiązków: zarządzanie budżetem i planowaniem finansów firmy, w tym opracowywanie strategii finansowej i analizowanie wskaźników finansowych, przygotowanie projektów rozwoju firmy oraz analiza finansowa efektywności takich inwestycji, zarządzanie krótko- i długoterminową płynnością finansową, zarządzanie wskaźnikami ekonomicznymi sprawo

Źródło oferty: Vetlab Sp. z o.o.
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • Anwim S.A.

    Service Level Manager

    warszawa

    responsibilities : Zarządzanie usługami IT: nadzór i aktualizacja katalogu usług, opracowanie, wdrażanie i monitorowanie KPI dla usług IT Zarządzanie umowami: tworzenie i aktualizacja umów z dostawcami, tworzenie i aktualizacja umów SLA/OLA Zarządzanie relacjami biznesowymi: budowanie i utrzymywanie kompleksowych relacji z kluczowymi klientami usłu

    Źródło oferty: Anwim S.A.
  • Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

    Kierownik sklepu Inmedio

    Kędzierzyn-Koźle

    Tw ój zakres obowiązków Prowadzenie i zarządzanie sklepem Relay (art. spożywcze, alkohol, prasa, akcesoria) Realizacja sprzedaży w sklepie Dbanie o profesjonalną obsługę Klienta Budowanie i zarządzanie Zespołem

    Źródło oferty: Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
  • PROSTER Sp. z o.o

    Specjalista ds. Informatyki

    brzesko

    technologies-expected : Enova MS Dynamics 365 Teams Sharepoint MS 365 LAN Microsoft Server responsibilities : Zarządzanie eksploatacją sprzętu komputerowego i oprogramowania Doradztwo w zakresie doboru sprzętu komputerowego i oprogramowania Zarządzanie i nadzór nad serwerami, sprzętem, switchami, routerami, urządzeniami sieciowymi i oprogramowanie

    Źródło oferty: PROSTER Sp. z o.o
  • Bank Pocztowy S.A.

    Specjalista ds. bezpieczeństwa chmurowego

    bydgoszcz

    technologies-expected : AWS responsibilities : Zarządzanie poprawnością konfiguracji i hardening bezpieczeństwa usług chmurowych AWS, Zarządzanie oraz konfiguracja serwisów bezpieczeństwa AWS, takich jak Shield, WAF, Security Hub, AWS Config, GuardDuty, Umiejętność analizy logów z IAM Access Analyzer oraz monitorowanie logów WAF z wykorzystaniem n

    Źródło oferty: Bank Pocztowy S.A.
  • Selvita

    Specjalista IT ds. Wsparcia Laboratorium

    kraków

    technologies-expected : ManageEngine ServiceDesk MS Windows O365 WSUS ITIL Veeam Backup ESET konfiguracja RAID RAID GPU Fibre Channel Microsoft SQL Server PostgreSQL technologies-optional : ISO 27001 GxP GMP Chromeleon OpenLab LabSolutions about-project : Selvita zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w

    Źródło oferty: Selvita
  • Aptiv

    Inżynier Jakości Klienta

    Gdańsk, Ul. Nowatorów 20

    Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Będziesz odpowiadać za: Terminową obsługę zgłoszeń i reklamacji powierzonego klienta; Codzienny przegląd portali klienta (b2b) i kaskadowanie informacji o wynikach i ryzykach; Aktualizację rejestrów reklamacji  zgodnie z ich bieżącym  statusem; Rozpoznanie specyficznych wymagań klienta (CSR) i ich skutec

    Źródło oferty: Aptiv
  • NMG S.A.

    IT Project Manager

    bydgoszcz

    responsibilities : Opracowywanie struktury podziału prac w projekcie i monitoring realizacji zadań Odpowiedzialność za harmonogram projektu, terminy Zarządzanie ryzykiem projektu, diagnozowanie i bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów Planowanie zasobów do projektu Zarządzanie kosztami projektu (wycena, planowanie, rozliczanie kosztów) R

    Źródło oferty: NMG S.A.
  • Zabrze Cable Factory sp. z o.o.

    HR Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji

    Zabrze

    Opis stanowiska Rekrutacja i selekcja kandydatów Wdrażanie nowych pracowników oraz organizowanie szkoleń wstępnych Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników Zarządzanie procesem ocen pracowniczych oraz konfliktami w miejscu pracy Koordynacja procesu rezygnacji pracowników oraz rozmów motywacyjnych Opracowywanie procedur i regulaminów w

    Źródło oferty: Zabrze Cable Factory sp. z o.o.
  • Danwood S.A.

    Specjalista IT ds. wsparcia

    białystok

    responsibilities : zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników, diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników, zarządzanie aktualizacjami systemów Windows, aktualizacjami sterowników, przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy, zarządzanie licen

    Źródło oferty: Danwood S.A.
  • eSky.pl S.A.

    Network Administrator

    katowice

    technologies-expected : Cisco Juniper Windows Server Linux about-project : Na co dzień współpracujemy z zespołem DevOps/SRE i wspólnie dbamy o hybrydowe środowisko produkcyjno-wdrożeniowe. Zarządzamy dużym środowiskiem VMware Vsphere oraz VMware Horzion (VDI), w naszym stacku technologicznym przewijają się serwery Windows oraz Linux, duże bazy dan

    Źródło oferty: eSky.pl S.A.
  • Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

    Project Manager (obszar projektów IT)

    łódź

    responsibilities : zarządzanie zespołami projektowymi, nadzorowanie i terminowe rozliczanie prac; udział przy wdrażaniu i rozwoju narzędzi/oprogramowania/systemów; tworzenie harmonogramu projektu; określanie zadań i monitorowanie terminowości realizacji zaplanowanych działań; współpraca z zespołem projektowym w identyfikacji ryzyk projektowych; bez

    Źródło oferty: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
  • Randstad Polska Sp. z o.o.

    Administrator systemów IT

    polska

    technologies-expected : Cisco about-project : Nasz klient - lider w branży projektowania oraz produkcji Lotniskowych Systemów Sortowania i Kontroli Bagaży oraz czołowy integrator zautomatyzowanych systemów logistycznych i transportu wewnętrznego, poszukuje administratora systemów IT. responsibilities : projektowanie rozwiązań serwerowo sieciowych

    Źródło oferty: Randstad Polska Sp. z o.o.
  • HSV Polska Sp. z o.o.

    Kierownik Produkcji

    Łódź, Polesie

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Monitorowanie i nadzór nad procesami produkcyjnymi fabryki; Zatwierdzanie w systemie ERP nadzorowanego planu produkcji ; Nadzór i kontrola przestrzegania instrukcji technologicznych, warunków technicznych i norm jakościowych w procesie produkcji; Zarządzanie procesem wdrażania nowych produktów i technologii; Nadzorowanie poz

    Źródło oferty: HSV Polska Sp. z o.o.
  • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

    Administrator sieci i systemów w Dziale Informatyki

    szczecin

    technologies-expected : DNS responsibilities : zarządzanie i administrowanie aktywnymi urządzeniami sieciowymi, wykonywanie okresowych kopii zapasowych konfiguracji urządzeń sieciowych oraz ich właściwe przechowywanie oraz dokumentowanie zarządzanie, administrowanie oraz aktualizowanie oprogramowania firewall/NAT/router na bazie systemów Linux zar

    Źródło oferty: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
  • Neontri

    D365 Administrator

    kraków

    technologies-expected : Microsoft Dynamics Azure Portal Azure Devops LCS SQL Always-On ADFS Active Directory SQL about-project : Obecnie dla naszego klienta z branży technologiczno-e-commercowej poszukujemy Administratora D365 z doświadczeniem w pracy z systemem On-premise. Zatrudniona osoba będzie raportować do IT Managera. Dział IT aktualnie moc

    Źródło oferty: Neontri
  • Arche Consulting Sp z o.o.

    Administrator IT

    tarnów

    technologies-optional : SAP responsibilities : zarządzanie sieciami komputerowymi - konfiguracja, monitoring, utrzymanie sieci, instalacja i konserwacja oprogramowania - instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania, zapewnienie i utrzymanie bezpieczeństwa sieci IT -monitorowanie systemów, wdrażanie środków zapobiegawczych, zarządzanie za

    Źródło oferty: Arche Consulting Sp z o.o.
  • Moore Polska sp. z o. o

    Specjalista ds. IT

    gdańsk

    responsibilities : Bieżący wsparcie techniczne dla Pracowników w całej Polsce (stacjonarnie i zdalnie, mogą też pojawić się wyjazdy do biur na terenie Trójmiasta oraz sporadyczne wyjazdy do biur na terenie całej Polski) Współpraca z zewnętrznym zespołem technicznym w zakresie obsługi systemów IT Bieżący nadzór nad siecią IT Praca w środowisku finan

    Źródło oferty: Moore Polska sp. z o. o
  • NordHR Sp. z o.o.

    Administrator Baz Danych

    sopot

    technologies-expected : PostgreSQL SQL Java Python Linux responsibilities : projektowanie i tworzenie baz danych, monitorowanie i optymalizacja wydajności, zarządzanie dostępami i bezpieczeństwem, tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi, aktualizacja i migracja danych, instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania, współpraca z program

    Źródło oferty: NordHR Sp. z o.o.
  • Rossmann SDP

    DevOps Cloud Engineer

    łódź

    technologies-expected : Kubernetes AWS GCP Kubectl Helm Terraform Azure DevOps GIT about-project : Zależy nam na nawiązaniu współpracy z doświadczonym inżynierem do wewnętrznej Sekcji Infrastruktury i Rozwiązań Chmurowych. Osoba, która dołączy do zespołu, wesprze obszar zarządzania infrastrukturą chmurową przede wszystkim prywatną opartą na Kubern

    Źródło oferty: Rossmann SDP
  • Scalo Sp. z o.o.

    Project Manager

    warszawa

    responsibilities : uczestnictwo w projektach z branży bankowej. Projekty dotyczą m.in. wsparcia w monitorowaniu budżetów w ramach programów strategicznych, tworzenia workflow kredytowego dla korporacji, wdrożenia oferty leasingowej i faktoringowej. opracowanie oraz utrzymywanie aktualnego harmonogramu całości prac przydzielonego projektu, zarządzan

    Źródło oferty: Scalo Sp. z o.o.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES

    Kierownik produkcji

    Białystok

    Opis stanowiska: organizacja i zarządzanie procesem produkcji kierowanie zespołem ludzi

    Źródło oferty: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES
  • SKAMEX S.A.

    łódź

    about-project : Obszary współpracy: 1.Wdrożenie systemu zarządzania magazynem WMS 2.Wdrożenie platformy biznesowej- system ERP, CRM, BI 3.Integracja systemów 4.Wdrożenie w centrum dystrybucyjnym rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję (AI) 5.Wsparcie merytoryczne przy zakupie infrastruktury serwerowej i sieciowej 6.Wdrożenie systemów kontr

    Źródło oferty: SKAMEX S.A.
  • Centrum e-Zdrowia

    Administrator systemów IT - Linux w Wydziale Utrzymania

    warszawa

    technologies-expected : Linux Red Hat Linux Keycloak EJBCA Apache Tomcat Nginx/HAProxy technologies-optional : Atlassian Jira Software Jira Service Management Confluence Insight for Jira Service Management PostgreSQL MySQL Docker Kubernetes responsibilities : Realizacja zadań w zakresie utrzymania infrastruktury i środowisk opartych o systemy Lin

    Źródło oferty: Centrum e-Zdrowia
Top

Utwórz Alerty E-mailowe

Zarządzanie Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.