Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • ING Hubs Poland

    Network Expert

    warszawa

    We are looking for you if you have: Network knowledge on the level of CCNP/CCIE incl. routing and switching, security eg. IPSec, SSL, NMPv3, AAA etc, HA solutions and protocols, 3-5 years of experience with Cisco routers and switches and firewalls (indifferent to technology), Scripting/programming skills (Python), Experience in advanced network tr

    Źródło oferty: ING Hubs Poland
  • PAYBACK

    Network Administrator

    Marki, Mazowieckie

    PAYBACK is the world’s leading multi-partner loyalty program. As an international player, we operate in German, Italian, Mexican, and Austrian markets. More than 10 million active customers already use the German PAYBACK app and mobile PAYBACK services via their smartphones. Your responsibilities: Automation and optimization of Cisco Catalys

    Źródło oferty: PAYBACK
  • Bank Millennium

    Cloud Network Expert

    warszawa

    Obowiązki: Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych z obszaru architektury sieci LAN/WAN/Cloud Realizacja projektów rozwijających infrastrukturę sieciową w wersji on-prem oraz cloud Administrowanie i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez inne zespoły technologiczne lub przez u

    Źródło oferty: Bank Millennium
  • NTT DATA Business Solutions

    Senior Network Administrator

    warszawa

    Na czym będzie polegać Twoja praca? Rozwój i utrzymanie aktualnych struktur Data Center, zarówno logicznych jak i fizycznych Projektowanie i implementacja nowych technologii Data Center Zarządzanie urządzeniami sieciowymi i usługami własnymi i klientów (np. routery, przełączniki, zapory sieciowe, VPN) Współpraca z producentami i dostawcami rozwiąza

    Źródło oferty: NTT DATA Business Solutions
  • Robert Bosch Sp. z o.o.

    IT System Administrator

    warszawa

    technologies-expected : Bash Python Ansible Grafana responsibilities : Work in the area of the software engineering tools/products portfolio Responsible for management and administration of High Performance Computing infrastructure Responsible for administration and support of applications running on the infrastructure Close collaboration with Dev

    Źródło oferty: Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Nowa Era Sp. z o.o. part of Sanoma Group

    System Administrator

    warszawa

    technologies-expected : Linux Centos Rocky technologies-optional : Magento MariaDB Redis nginx about-project : Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych, wchodzący w skład największej w Europie grupy działającej w tym obszarze - Sanoma Learning. W związku z trwającą cyfryzacją przedsiębiorstwa i strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze

    Źródło oferty: Nowa Era Sp. z o.o. part of Sanoma Group
  • Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o

    Solution Expert - Service Desk

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Windows 10/11 AD DNS DHCP GPO FS PS Microsoft365 responsibilities : Zapewnianie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie problemów sprzętowych i programowych (Win10/Win11). Monitorowanie, priorytetyzowanie i zarządzanie zgłoszeniami w systemie ServiceNow, zapewniając terminowe i skuteczne rozwiązanie prob

    Źródło oferty: Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.o
  • AVL Software and Functions GMBH sp. z o.o. - oddział w Polsce

    IT System Administrator (m/f/d)

    warszawa

    technologies-expected : Active Directory responsibilities : Interface to the central IT department and external service providers Receiving customer enquiries with internal documentation in the ticket system Supporting users in all IT-related questions (1st-2st-level support) Installation, configuration and set-up of hardware and software (Windows

    Źródło oferty: AVL Software and Functions GMBH sp. z o.o. - oddział w Polsce

Solution Expert – Network and System Administrator

warszawa

technologies-expected :

MS Windows

MS SQL Server

Linux

Microsoft Azure

TCP/IP

LAN/WAN/WLAN/VPN;

Cisco

technologies-optional :

PowerShell

responsibilities :

Bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci komputerowej (LAN, WAN, WIFI)

Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie usług, takich jak serwery aplikacji i bazy danych

Administrowanie serwerami MS Windows, MS SQL Server, Linux

Rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych w ramach II linii wsparcia

Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z powierzonymi obowiązkami;

Monitorowanie infrastruktury w celu zapewnienia stabilności i podejmowanie proaktywnych działań w celu zapobiegania problemom

Międzynarodowa współpraca z zespołami IT

Udział w projektach z innych obszarów związanych z technologiami chmurowymi czy zarządzaniem sieciami i systemami

requirements-expected :

Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

Doświadczenie w administrowaniu serwerami i usługami z rodziny Microsoft Windows

Doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą w publicznej chmurze Microsoft Azure

Bardzo dobra znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: TCP/IP, LAN/WAN/WLAN/VPN;

Bardzo dobra znajomość administracji i konfiguracji urządzeń Cisco

Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, systemów informatycznych i aplikacji;

Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (preferowany Powershell)

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację i posługiwanie się dokumentacją techniczną

Znajomość metodyk ITIL oraz doświadczenie w pracy z systemem Ticketowym

Prawo jazdy kat. B. i gotowość do podróży służbowych.

offered :

Pracę w międzynarodowej korporacji, a przy tym w rodzinnej atmosferze (sami nie wiemy, jak to łączymy :)

Pracę w regionalnym zespole IT

Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze w Warszawie, w Koneserze.

benefits :

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

ubezpieczenie na życie

możliwość pracy zdalnej

elastyczny czas pracy

zniżki na firmowe produkty i usługi

program emerytalny

kawa / herbata

dodatkowe świadczenia socjalne

karty przedpłacone

dofinansowanie biletów do kina, teatru

dofinansowanie wypoczynku

dofinansowanie wakacji dzieci

program rekomendacji pracowników

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Solution Expert – Network and System Administrator prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.