Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • ING Hubs Poland

    Network Expert

    warszawa

    We are looking for you if you have: Network knowledge on the level of CCNP/CCIE incl. routing and switching, security eg. IPSec, SSL, NMPv3, AAA etc, HA solutions and protocols, 3-5 years of experience with Cisco routers and switches and firewalls (indifferent to technology), Scripting/programming skills (Python), Experience in advanced network tr

    Źródło oferty: ING Hubs Poland
  • Bank Millennium

    Cloud Security Expert

    warszawa

    Cloud Security Expert Obowiązki: Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wy

    Źródło oferty: Bank Millennium
  • T-Mobile Polska S.A.

    Cloud Security Expert

    warszawa

    Opis stanowiska: ·        Responsibility for the public and private cloud security ·        Enhance cloud security posture ·        Evaluate and improve cloud security architecture ·        Consult on cloud security mechanisms ·        Evaluate changes to the cloud from the security point of view ·        Assist in tracking down security flaws, fi

    Źródło oferty: T-Mobile Polska S.A.
  • Bank Millennium S.A.

    Cloud Security Expert

    warszawa

    responsibilities : Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wymogi regulacyjne m

    Źródło oferty: Bank Millennium S.A.
  • Cyclad

    Cloud Security Expert

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Azure Microsoft 365 Google Cloud Platform Kubernetes about-project : Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Cloud Security Experta. Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków Sektor: Bankowość Projekt: Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na techno

    Źródło oferty: Cyclad
  • T-Mobile

    Cloud Security Expert

    warszawa

    technologies-expected : AWS Azure O365 Tanzu VMWare Java about-project : Joining Security Tribe will offer you space for professional and personal development! You will be responsible for the security of a company of strategic and defense importance. You will join a team that is eager to share knowledge and counts on you to do the same. responsib

    Źródło oferty: T-Mobile
  • profAD

    Microsoft Cloud Security Expert

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Azure about-project : Nasz klient jest firmą ekspercką specjalizującą się w trzech kluczowych obszarach Cloud, CyberSecurity oraz Managed Services. Zajmuje się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy klientów, czołowych firm i instytucji na rynku. Na swoim koncie ma wiele prestiżowych na

    Źródło oferty: profAD
  • Google

    Product Manager - Cloud Networking

    warszawa

    about-project : At Google, we put our users first. The world is always changing, so we need Product Managers who are continuously adapting and excited to work on products that affect millions of people every day. In this role, you will work cross-functionally to guide products from conception to launch by connecting the technical and business world

    Źródło oferty: Google

Cloud Network Expert

warszawa

Obowiązki: Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych z obszaru architektury sieci LAN/WAN/Cloud

Realizacja projektów rozwijających infrastrukturę sieciową w wersji on-prem oraz cloud

Administrowanie i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej

Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez inne zespoły technologiczne lub przez użytkowników biznesowych

Realizacja nowych projektów technicznych samodzielnie lub we współpracy z zewnętrznymi partnerami

Tworzenie dokumentacji technicznej, schematów sieciowych i dokumentacji bezpieczeństwa

Współpraca z jednostkami biznesowymi w analizie ich wymagań i rekomendowanie rozwiązań

Wymagania : Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Wiedza techniczna poparta doświadczeniem na poziomie CCNP lub adekwatny innego producenta w zakresie Routing / Switching / Wireless /Security /Cloud

Doświadczenie w obszarze Cloud Networking (Azure/AWS)

Dobra organizacja czasu pracy

Samodzielność

Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane doświadczenie w zakresie:   Fortinet/Cisco/Checkpoint security, F5, Imperva WAF, Equinix, automatyzacja (Ansible/Terraform/Python/GIT).

Oferujemy: Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi

Uczestnictwo w zaawansowanych projektach

Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Cloud Network Expert prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.