Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

DTP Digital Technology Poland

DevOps Engineer

zielona góra

  • Najlepsze Dopasowanie

technologies-expected : Kubernetes Docker Jenkins bash Azure Git Helm CI/CD technologies-optional : OpenShift Go Azure DevOps Google Cloud Platform AWS Microsoft Azure about-project : Poszukujemy utalentowanych DevOps Engineerów, którzy usprawnią proces wytwarzania i wdrażania oprogramowania pracując z nami hybrydowo. Stack: Kubernetes, Docker, H

Źródło oferty: DTP Digital Technology Poland
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • CODETAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Python Developer

    technologies-expected : Python PostgreSQL technologies-optional : AWS about-project : Ensuring integration between ERP and Salesforce systems. responsibilities : Are you a Python Developer looking for work? We have some good news for you! We’re excited to announce that our Backend Team keeps growing and we don’t want it to stop. Currently, we’re

    Źródło oferty: CODETAIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • PracBaza sp. z o.o.

    Konsultant ds. wdrożeń ERP systemu Comarch ERP XL – Optima – enova365 – Softlab – Symfonia

    • Kończy się wkrótce

    technologies-optional : SQL T-SQL MySQL responsibilities : Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji oraz raportów Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP Konfiguracja i personalizacja systemu ERP/WMS Wsparcie użytkowników systemu - analizowa

    Źródło oferty: PracBaza sp. z o.o.
  • Lumel Alucast Sp. z o.o.

    Ustawiacz maszyn - brygadzista

    Zielona Góra

    Zakres obowiązków: nadzór nad zmianą produkcyjną (ok. 15 osób), przezbrajanie maszyn do odlewania ciśnieniowego (Buhler, Italpresse, Frech), nadzór nad parametrami procesu i wprowadzanie niezbędnych korekt, kontrola wyprodukowanych części oraz nadzór nad przebiegiem procesu, monitorowanie pracy maszyn, w tym raportowanie przestojów, szkolenie

    Źródło oferty: Lumel Alucast Sp. z o.o.
  • Grudnik Sp. z o.o.

    Kierownik sklepu

    Wymagania: Doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej; Znajomość lokalnego rynku odbiorców; Umiejętność zarządzania zespołem pracowników; Umiejętność planowania i organizacji pracy, Samodzielność w realizacji zadań, Prawo jazdy kat. B.

    Źródło oferty: Grudnik Sp. z o.o.
  • ADB Polska Sp. z o.o.

    Backend Software Engineer (Java)

    technologies-expected : Java Spring Framework Spring Boot REST JSON XML WebSockets SQL Relational Databases about-project : We are looking for an experienced Backend Software Engineer, who will be responsible for creating the backend of our product, Graphyne™ – Pay-TV management system and content aggregation platform that enables operators to pro

    Źródło oferty: ADB Polska Sp. z o.o.
  • Ekoenergetyka-Polska S.A.

    Administrator Baz Danych

    technologies-expected : Bash Python Zabbix Nagios PostgreSQL MySQL responsibilities : administracja serwerami Linux / Windows i usługami na nich zainstalowanymi; obsługa terminala ssh, powershell na poziomie monitorowania usług systemowych; znajomość funkcjonowania baz danych, w tym zestawiania relacji klient - serwer; podejmowanie działań zapewni

    Źródło oferty: Ekoenergetyka-Polska S.A.
  • Domator24.com

    Specjalista ds. utrzymania infrastruktury IT

    technologies-expected : AWS PostgreSQL Firebird Hyper-V LAN WAN responsibilities : Utrzymanie infrastruktury IT - sieciowej i serwerowej, szkolenie oraz wsparcie użytkowników systemu w tym rozwiązywanie zgłaszanych problemów, raportowanie błędów i proponowanie rozwiązań, tworzenie raportów oraz instrukcji, ścisła współpraca z firmą zewnętrzną oraz

    Źródło oferty: Domator24.com
  • Streamsoft

    Specjalista ERP Streamsoft Prestiż

    technologies-expected : SQL PL/SQL responsibilities : Analiza potrzeb klientów firmy Streamsoft Konfiguracja systemu Streamsoft Prestiż według wymagań i specyfikacji klienta Udział w opracowaniu analiz przedwdrożeniowych Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z obsługi systemu Streamsoft Prestiż Przygotowanie dedykowanych rozwiązań Udział w realizacj

    Źródło oferty: Streamsoft
  • Bank Pocztowy S.A.

    Doradca Klienta

    Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

    Źródło oferty: Bank Pocztowy S.A.

    Pracownik produkcji

    W zależności od Działu - praca na produkcji w systemie 3 zmianowym. Przykładowy zakres obowiązków: obsługa śrutownicy i pras hydraulicznych, produkcja elementów z aluminium na piecach odlewniczych, kontrola wizualna wyrobów oraz za pomocą sprawdzianów i podstawowych przyrządów pomiarowych (np. suwmiarka), wykonywanie prac zleconych na produkcj

  • Jww Invest S. A.

    Spawalnik - Kontroler Jakości

    Obowiązki: nadzór prac na budowie nadzór montaży w oparciu o plan ITP sporządzanie raportów oraz uzupełnianie dzienników spawania nadzór nad pracami spawalniczymi kontrola jakości i ocena wizualne wykonanych spoin przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów (przystemplowania elementów do spawania, sporządzanie protokołów, nadzór nad

    Źródło oferty: Jww Invest S. A.

Obecnie nie ma już dostępnych stanowisk pracy dla przeprowadzonego wyszukiwania.

Zalecamy:

  • zmienić promień wyszukiwania w filtrach
Top

Utwórz Alerty E-mailowe

Zielona Góra Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.