Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Lead Deal Architect with German

lublin

  • Najlepsze Dopasowanie

responsibilities : Work with Customers to understand their business strategy and develop IT strategies and architecture for significant areas of Their business, Define major technical projects for customers or Fujitsu, influencing their view of acceptable investment level, determine strategies, architectures, and proposals, Formulation of business

Źródło oferty: Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • Capgemini Polska

    Customer Service Advisor with Hungarian

    lublin

    about-project : Provides the IT support to customers regarding technical issues related to everyday usage of a computer. In order to provide the high-quality standard service to customers, Service Desk Analyst analyzes and resolves most common enquiries and cooperates with IT specialist team to deal with more complex issues. responsibilities : Ima

    Źródło oferty: Capgemini Polska
  • ACS AUDIKA Sp. z o.o.

    Specjalista ds. wsparcia IT

    lublin

    responsibilities : zdalne i lokalne wsparcie informatyczno-techniczne pracowników obsługa serwisowa elementów infrastruktury informatycznej w oddziałach firmy rejestracja i monitorowanie zgłoszeń serwisowych przygotowywanie nowego sprzętu - komputerów, laptopów tworzenie dokumentacji technicznej wsparcie w obsłudze magazynu i wysyłkach sprzętu do o

    Źródło oferty: ACS AUDIKA Sp. z o.o.
  • Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

    Network Security Engineer (Firewalls - Cisco, Fortinet; Proxy - Mc Afee)

    lublin

    technologies-expected : Cisco Fortinet McAfee responsibilities : Configuring, troubleshooting and maintaining Network Security solutions for our Customers Actively mitigating and ultimately resolving all incidents and problems related to the maintained solutions Assessing, planning and implementing changes in the Customer environment Delivering tr

  • Blue Tank

    Handlowiec Freelancer @ Blue Tank

    lublin

    Blue Tank, jako partner Fortum, poszukuje Handlowców Freelancerów oraz Grup Sprzedażowych gotowych na przełamywanie standardów w branży energetycznej. U nas pasja spotyka się z innowacją, a wynagrodzenie idzie w parze z osiągnięciami! Co Oferujemy: Dostęp do najnowocześniejszych i konkurencyjnych produktów Fortum dla klientów B2B (energia elektryc

    Źródło oferty: Blue Tank
  • Sollers Consulting

    DevOps Engineer @ Sollers Consulting

    lublin

    • Kończy się wkrótce

    About DevOps at Sollers: Our DevOps Team supports the development process for internal and external projects. They are responsible for creating the infrastructure (on-premise and cloud solutions, containers), the configuration of application servers, databases. They also define the software development process with DevOps automation tools. On exte

    Źródło oferty: Sollers Consulting
  • Fenige S.A.

    Tester Manualny

    lublin

    technologies-expected : Linux Git Postman Środowiska IDE SQL Jira responsibilities : testowanie manualne przede wszystkim aplikacji backendowych oraz webowych tworzenie i utrzymywanie dokumentacji testów do zaprojektowanych rozwiązań dbałość o jakość i szczegółowość testów oraz dostarczanych rozwiązań przygotowywanie danych testowych, mock'ów, rap

    Źródło oferty: Fenige S.A.
  • AmerPharma

    Spec. ds sprzedaży i eksportu (język angielski) @ AmerPharma

    lublin

    Poszukujemy zwariowanego i ambitnego kandydata/kandydatki na stanowisko: SPECJALISTA/KA DS. SPRZEDAŻY I EKSPORTU (JĘZYK ANGIELSKI) AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjal

    Źródło oferty: AmerPharma
  • Unum Życie TUiR S.A.

    Menedżerka / Menedżer Sprzedaży

    Lublin

    Jeżeli: wiesz jak budować autorytet, swoją wiedzą i doświadczeniem chcesz dzielić się z innymi, masz doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji, chcesz rozwijać się w branży finansowej, ważne jest dla Ciebie tworzenie trwałych relacji, interesujesz się drugim człowiekiem, a ponadto wiesz jak motywować do działania, szukasz nowych metod, rozwój i wy

    Źródło oferty: Unum Życie TUiR S.A.
  • MyMurapol Spółka z o.o.

    Kierownik działu sprzedaży

    Lublin

    Twój zakres obowiązków: zarządzanie i organizowanie pracy w podległym oddziale ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla inwestycji w podległym regionie współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży w podległym regionie koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Centralą a oddziałami monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczą

    Źródło oferty: MyMurapol Spółka z o.o.
  • Coral Travel Poland Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Turystyki

    Lublin

    Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

    Źródło oferty: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Administracji w Dziale Sprzedaży

    Lublin

    Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów do umów Aktywne wsparcie działu sprzedaży Przestrzeganie polityki sprzedażowej Spółki Współpraca z innymi działami: Dział Obsługi Klienta, Marketing, Kontrolling Monitorowanie i analiza lokalnego rynku deweloperskie

  • Lemisoft Michał Kufel

    Sylius Developer (PHP - Symfony, TS)

    lublin

    technologies-expected : Sylius PHP Symfony TypeScript Docker Git Twig HTML CSS technologies-optional : RxJS Angular.js Ext JS AWS about-project : Jako programista fullstack Sylius będziesz pracować głownie z PHP oraz Typescript przy platformie ecommerce opartej o framework Sylius wraz z innymi środowiskami developerskimi, aby tworzyć nowe prod

    Źródło oferty: Lemisoft Michał Kufel
  • Aon

    Software Engineer - Machine Learning and Automation Technologies

    lublin

    about-project : As part of scaling technology talent within Aon IT Scale team you'll be responsible for application development practice which cuts across multiple different solution lines. Software Engineer is tasked to deliver automations to drive successful adoption of automation within the area of hyper-automations. In addition to building auto

    Źródło oferty: Aon
  • AVENGA

    Frontend Developer (with Vue) @ AVENGA

    lublin

    An application designed to support stakeholders working on projects by providing information on potential risks at all stages of the project lifecycle. Based on many metrics provided by the user, the application suggests areas where risk may be increasing. 5 years of experience as a Frontend Developer with Vue. Must have : Vue 3, Nuxt 3, TypeScrip

    Źródło oferty: AVENGA
  • Britenet

    Główna/y Księgowa/y @ Britenet

    lublin

    Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Głównego Księgowego Doświadczenie w zarządzaniu obszarem księgowości (sprawozdawczość, podatki, raportowanie, konsolidacja) Praktyczna znajomość zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, ekonomii, finansów Terminowość, samodzielność, skrupulatno

    Źródło oferty: Britenet
  • Sii Polska

    Senior Salesforce Consultant @ Sii Polska

    lublin

    Dołącz do Centrum Kompetencyjnego Salesforce w Sii – zespołu liczącego ponad 100 ekspertów w całej Polsce! Zajmujemy się doradztwem, wdrażaniem i rozwojem aplikacji chmurowych w oparciu o najnowsze rozwiązania dostarczane przez Salesforce. Jeśli masz doświadczenie w pracy jako samodzielny Konsultant Salesforce, większość produktów Salesforce’a masz

    Źródło oferty: Sii Polska

    Scrum Master

    lublin

    responsibilities : Lead the scrum team in using Agile methodology and scrum practices Facilitate and support all scrum events: Sprint Planning, Daily Scrum, Sprint Review, and Sprint Retrospective. Apply agile methodology to our build activities of packaged software solutions Assist in defining acceptance criteria, Definition of Ready / Done, and h

  • PracBaza sp. z o.o.

    Konsultant ds. wdrożeń ERP systemu Comarch ERP XL – Optima – enova365 – Softlab – Symfonia

    lublin

    technologies-optional : SQL T-SQL MySQL responsibilities : Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji oraz raportów Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP Konfiguracja i personalizacja systemu ERP/WMS Wsparcie użytkowników systemu - analizowa

    Źródło oferty: PracBaza sp. z o.o.

    Business Analyst with French

    lublin

    about-project : Continuous growth and agile way of collaboration defines our Business path. Everything we do - from requirements analysis, through testing to creating new solutions - is done with passion and high-quality assurance. With an open mind and business advisory craft at hand, our innovative teams lead our international clients to success.

  • AGRAM S.A.

    Kontroler finansowy @ AGRAM S.A.

    lublin

    W Agram S.A. zajmujemy się produkcją mrożonych warzyw i owoców oraz dań gotowych. Od 2017 roku jesteśmy częścią belgijskiej firmy Crop's. Współpracujemy z dużymi firmami i posiadamy zakłady produkcyjne w Belgii, Portugalii, Hiszpanii, Serbii, Maroku, Kostaryce oraz Polsce. Szukamy osoby na stanowisko: Kontroler Finansowy Co oferujemy: Pracę na pełn

    Źródło oferty: AGRAM S.A.
  • Appfire

    Backend Node.js Engineer (remote) @ Appfire

    lublin

    Job Purpose and Overview: You will be joining our 7pace product team. 7Pace is an industry leader and a well renowned brand that delivers deeply integrated, effortless time tracking for teams of any size. With transparent time tracking, accurate data for insights, and out-of-the-box reporting it empowers end users to be productive, own their time,

    Źródło oferty: Appfire

    Analityk Systemowy (CRM)

    lublin

    technologies-expected : BPMN UML responsibilities : analiza systemowa lub biznesowo-systemowa w ramach prowadzonych projektów informatycznych modelowanie procesów biznesowych i systemowych, definiowanie przypadków użycia; zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) projektowanie systemu klasy CRM/BPMS współp

  • Conetso Group

    IT Support Specialist @ Conetso Group

    lublin

    Dołącz do naszego zespołu jako IT Support Specialist, gdzie będziesz miał okazję pracować z zaawansowanymi technologiami i rozwijać swoje umiejętności. Poszukujemy kandydata, który jest pasjonatem technologii, gotowym do zarządzania infrastrukturą serwerową i sieciową, oraz zapewnienia wsparcie dla naszych klientów. Warunki pracy: Elastyczne godzin

    Źródło oferty: Conetso Group
Top

Utwórz Alerty E-mailowe

Lublin Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.