Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Bank Millennium

    Cloud Security Expert

    warszawa

    Cloud Security Expert Obowiązki: Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wy

    Źródło oferty: Bank Millennium
  • T-Mobile Polska S.A.

    Cloud Security Expert

    warszawa

    Opis stanowiska: ·        Responsibility for the public and private cloud security ·        Enhance cloud security posture ·        Evaluate and improve cloud security architecture ·        Consult on cloud security mechanisms ·        Evaluate changes to the cloud from the security point of view ·        Assist in tracking down security flaws, fi

    Źródło oferty: T-Mobile Polska S.A.
  • Bank Millennium S.A.

    Cloud Security Expert

    warszawa

    responsibilities : Ocena i analiza zagrożeń technicznych aspektów implementacji rozwiązań chmurowych tj. Azure, Third-party SaaS Analiza luk, ocena ryzyka, audyt zgodności rozwiązań i usług na styku on-premise oraz cloud, opracowanie rekomendacji zgodnie z najlepszymi rynkowymi praktykami bezpieczeństwa uwzględniając w zakresie wymogi regulacyjne m

    Źródło oferty: Bank Millennium S.A.
  • Cyclad

    Cloud Security Expert

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Azure Microsoft 365 Google Cloud Platform Kubernetes about-project : Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Cloud Security Experta. Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków Sektor: Bankowość Projekt: Dbanie o bezpieczeństwo chmury publicznej opartej na techno

    Źródło oferty: Cyclad
  • T-Mobile

    Cloud Security Expert

    warszawa

    technologies-expected : AWS Azure O365 Tanzu VMWare Java about-project : Joining Security Tribe will offer you space for professional and personal development! You will be responsible for the security of a company of strategic and defense importance. You will join a team that is eager to share knowledge and counts on you to do the same. responsib

    Źródło oferty: T-Mobile
  • T-Mobile Polska

    Cloud Security Expert @ T-Mobile Polska

    warszawa

    Technologies we use: AWS Azure O365 Tanzu VMWare Java Why Join Us: Joining Security Tribe will offer you space for professional and personal development! You will be responsible for the security of a company of strategic and defense importance. You will join a team that is eager to share knowledge and counts on you to do the same. What does the rec

    Źródło oferty: T-Mobile Polska
  • Bank Millennium

    Cloud Security Expert @ Bank Millennium

    warszawa

    Oferujemy: Uczestnictwo w projektach infrastrukturalnych IT oraz wdrożeniach rozwiązań bezpieczeństwa w obszarze chmury Możliwość poznania zagrożeń kierowanych na banki i ich klientów Realny wpływ na organizację, efektywność i bezpieczeństwo kluczowych procesów Banku Millennium Dobra atmosfera oparta na współpracy Możliwość pracy zdalnej Umowę o pr

    Źródło oferty: Bank Millennium
  • Bank Millennium

    Cloud Network Expert

    warszawa

    Obowiązki: Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych z obszaru architektury sieci LAN/WAN/Cloud Realizacja projektów rozwijających infrastrukturę sieciową w wersji on-prem oraz cloud Administrowanie i utrzymywanie istniejącej infrastruktury sieciowej Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez inne zespoły technologiczne lub przez u

    Źródło oferty: Bank Millennium

Microsoft Cloud Security Expert

warszawa

technologies-expected :

Microsoft Azure

about-project :

Nasz klient jest firmą ekspercką specjalizującą się w trzech kluczowych obszarach Cloud, CyberSecurity oraz Managed Services. Zajmuje się integracją, tworzeniem i utrzymaniem nowoczesnych środowisk pracy klientów, czołowych firm i instytucji na rynku.

Na swoim koncie ma wiele prestiżowych nagród, w tym Partnera Roku Modern Work oraz Security firmy Microsoft.

responsibilities :

Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie zaawansowanymi rozwiązaniami bezpieczeństwa w środowisku Azure, wykorzystując narzędzia takie jak Microsoft Sentinel i Defender for Cloud, Entra IDID,

Analiza i ocena architektury bezpieczeństwa, identyfikacja luk w zabezpieczeniach i proponowanie usprawnień,

Prowadzenie audytów i rekomendowanie najlepszych praktyk oraz ustawień zgodnych z międzynarodowymi normami i standardami bezpieczeństwa.

requirements-expected :

Wyższe wykształcenie w dziedzinie IT lub pokrewne,

Głęboką wiedzę na temat chmury Microsoft Azure (Enterprise Scale/CAF), Identity Governance (Entra ID, RBAC, MFA, SSO, PIM, PAM), Defender for Cloud (Azure Monitor, WAF),

Minimum 3 lata doświadczenia we wdrażaniu bezpiecznych projektów chmurowych (IaaS, PaaS, DevOps) lub pracy na podobnym stanowisku,

Znajomość najlepszych praktyk w zakresie zarządzania tożsamością i dostępem, ochrony danych, aplikacji i sieci,

Umiejętność monitorowania, identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych związanych z platformą Azure,

Znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2).

offered :

Pracę w ambitnym i kreatywnym środowisku,

Przyjazne wprowadzenie do firmy, które pozwoli Ci zapoznać się i dobrze wdrożyć w obowiązki,

Stabilne warunki zatrudnienia,

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego),

Atrakcyjne wyjazdy integracyjne.

benefits :

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie nauki języków

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Microsoft Cloud Security Expert prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.