Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

    Informatyk - Starszy Specjalista HelpDesk

    warszawa

    technologies-expected : Active Directory VMware responsibilities : obsługa zgłoszonych incydentów i problemów kierowanych do I linii wsparcia IT, wsparcie administratorów systemów IT w zakresie zarządzania i konfiguracji aplikacji, utrzymywanie środowisk wirtualnych VDI, administrowanie Active Directory w zakresie polityk GPO, zarzadzanie rozwiąza

    Źródło oferty: UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna

    Programista / Starszy Programista Informatyk / Automatyk

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : SQL Active Directory responsibilities : bieżące monitorowanie poprawności działania systemów SCADA dbanie o bezpieczeństwo systemów SCADA, w tym wdrażanie, wspólnie ze specjalistą ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego wymaganych poprawek systemowych zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach SCADA usuwani

    Źródło oferty: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna
  • Anwim S.A.

    Informatyk

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    responsibilities : instalowanie, konfigurowanie sprzętu IT i dedykowanego oprogramowania diagnozowanie i zgłaszanie awarii/usterek urządzeń oraz systemów IT do II linii wsparcia technicznego i dostawców zewnętrznych tworzenie kont dla użytkowników w Active Directory, nadawanie uprawnień oraz przypisywanie odpowiednich licencji wsparcie użytkowników

    Źródło oferty: Anwim S.A.
  • Audiofon

    Informatyk – Help Desk

    polska

    responsibilities : Udzielanie pierwszej linii wsparcia użytkownikom pracującym lokalnie oraz zdalnie (HelpDesk IT). Konfiguracja stanowisk pracy, w tym komputerów, peryferii i aplikacji. Instalacja oprogramowania oraz jego aktualizacja. Obsługa systemu inwentaryzacyjnego, w tym prowadzenie rejestru sprzętu firmowego przekazanego pracownikom. Współp

    Źródło oferty: Audiofon
  • LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa

    Informatyk - Specjalista HelpDesk

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft 365 Android MacOS responsibilities : Odpowiedzialność za obsługę zgłoszeń dotyczących problemów technicznych i zapytań użytkowników Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego Rozwiązywanie problemów związanych z siecią, takich jak problemy z połączeniem, dostępem do zasobów

    Źródło oferty: LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • HNS Systems Sp. z o.o.

    Informatyk - Specjalista Wsparcia IT

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft 365 Microsoft Office Windows LAN WLAN Active Directory Backup RDP Windows Server VPN technologies-optional : System ERP (Comarch, Insert, Sage itp.) POS Mikrotik Ubiquiti MacOS Exchange SharePoint Azure AD about-project : Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za całościowe wsparcie Klie

    Źródło oferty: HNS Systems Sp. z o.o.
  • Legal House Poland sp z o.o.

    Starszy Prawnik

    warszawa

    Legal House Poland od ponad 8 lat wspiera biznes w Polsce świadcząc usługi prawnicze, rachunkowo-księgowe i doradztwa podatkowego. Nasi eksperci są wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako specjaliści w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, obsługi klienta prywatnego oraz ochrony biznesu. Co nas wyróżnia? stały wzrost liczby n

    Źródło oferty: Legal House Poland sp z o.o.
  • MDDP Outsourcing

    Starszy/a Księgowy/a

    warszawa

    Jako firma outsourcingowa świadczymy usługi dla kilkuset Klientów z różnych branż. Od kilkunastu lat nieustannie rośniemy, co oznacza potrzebę dostosowywania naszych procesów, narzędzi i procedur do coraz większej skali operacji a także wykorzystania powstających rozwiązań technologicznych. Kombinacja wzrostu, nastawienia na jakość oraz wykorzystyw

    Źródło oferty: MDDP Outsourcing

Starszy Informatyk

zielonka

Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia (WITU) prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Starszy Informatyk do Sekcji Administrowania Zintegrowanym Systemem Informatycznym (SIMPLE.ERP, Obieg dokumentów).

Zakres zadań oraz czynności wykonywanych na stanowisku:

1. Administrowanie Zintegrowanym Systemem Informatycznym WITU (ZSI) klasy ERP, na który składają się przede wszystkim: system Simple.ERP, system elektronicznego obiegu dokumentów Webchilli.

2. Wsparcie dla użytkowników końcowych w obsłudze ZSI.

3. Instalacja podstawowego oprogramowania w ramach posiadanych licencji dot. ZSI.

4. Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych systemów teleinformatycznych dot. ZSI.

5. Instalacja i aktualizacja oprogramowania dot. ZSI.

6. Przydzielanie i konfiguracja kont użytkowników ZSI.

7. Sporządzanie sprawozdań i raportów dot. ZSI.

8. Zarządzanie bezpieczeństwem danych i systemów dot. ZSI.

9. Koordynowanie i organizacja szkoleń pracowników WITU w zakresie ZSI.

10. Współpraca z kooperantami, dostawcami systemów dot. ZSI.

11. Kontrola działania i wykorzystania systemu, testowanie wersji aktualizacyjnych oraz nowych funkcjonalności systemu,

12. Przyjmowanie zgłoszeń o awariach ZSI, diagnozowanie przyczyn awarii i podejmowanie starań zmierzających do ich usunięcia w zakresie ZSI.

13. Koordynacja wdrażanych projektów (aplikacji) dot. ZSI.

14. Udział w bieżących zadaniach realizowanych przez Wydział Technologii Informatycznych.

Wymagania:

Wykształcenie (niezbędne minimalne): Średnie techniczne z zakresu informatyki

Doświadczenie zawodowe (niezbędne) – staż pracy: Minimum 1 rok doświadczenia w dziale IT lub na stanowisku informatyka.

Niezbędna wiedza specjalistyczna/dziedzinowa lub/i posiadane uprawnienia:

Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej.

Cechy osobowości (niezbędne): Sumienność, zdolność samodzielnego myślenia, odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Umiejętności (niezbędne): Zdolności analityczne, organizacja pracy własnej, praca z klientem wewnętrznym.

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie i czas pracy;

pracę w młodym zespole w miłej atmosferze;

korzystne warunki do rozwoju osobistego (wsparcie w przypadku chęci podjęcia lub kontynuowania studiów na kierunku "Informatyka" lub kierunku pokrewnym oraz możliwość awansu);

certyfikowane szkolenia z zakresu informatyki;

szkolenia wewnętrzne;

atrakcyjne wynagrodzenie

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Starszy Informatyk prace w zielonka

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.