Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • FINTURE Sp. z o.o.

    Administrator Baz Danych

    warszawa

    technologies-expected : MSSQL PostgreSQL T-SQL technologies-optional : Microsoft Azure SQL Database about-project : Dla naszego klienta z sektora finansowego poszukujemy Administratora Baz Danych do wsparcia projektu w trybie hybrydowym (Warszawa, 1 raz w tygodniu). responsibilities : administrowanie bazami danych; wdrażanie, skalowanie i utrzym

    Źródło oferty: FINTURE Sp. z o.o.
  • VerdIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

    Administrator Baz Danych

    warszawa

    technologies-expected : SQL Oracle MySQL responsibilities : administrowanie systemami bazodanowymi: Oracle, MS SQL, PostgreSQL, MySQL, MongoDB, SyBase, administrowanie systemem backup’u i archiwizacji ( Networker, DataDomain), praca zgodnie ze standardami SLA, monitorowanie wydajności, pojemności i bezpieczeństwa, rozwiązywanie problemów techniczn

    Źródło oferty: VerdIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Connectis_

    Administrator baz danych @ Connectis_

    polska

    Wspólnie z naszym Partnerem, jednym z liderów sektora bankowego w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko Administratora baz danych. Specjalista dołączy do zespołu banku i będzie zapewniał kompleksową obsługę zasobów obliczeniowych banku: maszyn mainframe. Projekt: Jako Administrator bazy danych DB2 i middleware mainframe będziesz odpowiadać z

    Źródło oferty: Connectis_
  • INSTYTUT MONITOROWANIA MEDIÓW SPÓŁKA AKCYJNA

    Administrator baz danych / SysOps

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : PostgreSQL Elasticsearch SQL Docker technologies-optional : MySQL Bash Python Kubernetes responsibilities : Głównym celem zawodowym osoby na tym stanowisku będzie zapewnienie prawidłowego funkcjonowania baz danych PostgreSQL, Elasticsearch oraz MySQL. Dodatkowo, będzie współpracowała z zespołem w celu zapewnienia stabilnoś

    Źródło oferty: INSTYTUT MONITOROWANIA MEDIÓW SPÓŁKA AKCYJNA
  • Sygnity

    Inżynier_ka Systemowy_a i Baz Danych

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    O projekcie:  Dołącz do naszego zespołu w roli Inżyniera Systemowego. Nasze produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwania stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii. W naszej firmie będziesz:

    Źródło oferty: Sygnity
  • PIT-RADWAR S.A.

    Starszy specjalista ds. aplikacji i baz danych / SAP

    warszawa

    technologies-expected : SAP HANA SAP responsibilities : wsparcie we wdrożeniu modułów systemu SAP S/4HANA zgodnie z potrzebami biznesu, analiza wymagań biznesowych dotyczących obsługi procesów w firmie, współpraca z biznesem przy opracowywaniu wymagań oraz tworzeniu nowych rozwiązań, kontakt z firmą wdrożeniową systemu SAP S/4HANA, dostosowywanie

    Źródło oferty: PIT-RADWAR S.A.
  • Żabka Future

    DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they)

    warszawa

    DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they) Siedziba firmy: Poznań (praca hybrydowa) Twój zakres obowiązków Projektowanie, tworzenie i utrzymanie pipeline'ów CI/CD w Azure DevOps Automatyzacja procesów budowy, testowania i wdrażania aplikacji Konfiguracja i zarządzanie repozytoriami kodu źródłowego Monitorowanie i optymalizacja wydajności pipel

    Źródło oferty: Żabka Future
  • in4ge sp. z o.o.

    Analityk baz danych Oracle @ in4ge sp. z o.o.

    polska

    • Kończy się wkrótce

    in4ge  to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych oraz dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz admini

    Źródło oferty: in4ge sp. z o.o.

Administrator baz danych

warszawa

Wspólnie z naszym Partnerem, jednym z liderów sektora bankowego w Europie, poszukujemy osoby na stanowisko  Administratora baz danych . Specjalista dołączy do zespołu banku i będzie zapewniał kompleksową obsługę zasobów obliczeniowych banku: maszyn mainframe.

Projekt : Jako Administrator bazy danych DB2 i middleware mainframe będziesz odpowiadać za płynne działanie warstwy middleware platformy mainframe z otaczającym środowiskiem bankowym.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Tworzenie, usuwanie, archiwizowanie baz danych oraz kopiowanie danych między różnymi środowiskami,

Identyfikowanie i naprawianie problemów z wydajnością oraz błędów w bazach danych,

Dbanie o bezpieczeństwo danych, zarządzanie certyfikatami i uwierzytelnianie,

Monitorowanie wydajności baz danych oraz optymalizacja ich działania,

Zarządzanie użytkownikami, przydzielanie i kontrola uprawnień.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

Minimum 5-letnie doświadczenie w administrowaniu systemami baz danych DB2 z/OS,

Doświadczenie w administrowaniu systemami sieciowymi,

Doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym  z/OS,

Znajomość języków programowania  JCL  i  REXX,

Bardzo dobra znajomość  j. angielskiego,

Znajomość praktyk  Agile/Scrum.

Mile widziane:

Doświadczenie z IDAA, DB2Connect/sterownikami i systemem Windows

Doświadczenie z z/OS Connect, interfejsami API DB2 i DB2 AI

✨ OFERUJEMY:

Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,

Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,

Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,

Praca w modelu hybrydowym (4 dni zdalnie, 1 dzień z biura / tyg.),

Dowolną formę współpracy: B2B, UoP lub UZ – Ty decydujesz

Praca z nowoczesnego biura w Krakowie (lub zdalnie),

Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

Rozmowa/Spotkanie z działem HR po stronie Connectis,

Rozmowa merytoryczna z Menadżerem zespołu i/lub osobą techniczną po stronie Klienta,

Rozmowa techniczna po stronie Klienta,

DECYZJA!

Brzmi dobrze? Porozmawiajmy

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Administrator baz danych prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.