Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Accenture

    AI Applications Engineer in Data&AI (She/He/They)

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    WHO WE ARE: Accenture is a leading global professional services company that helps the world’s leading businesses, governments, and other organizations build their digital core, optimize their operations, accelerate revenue growth, and enhance citizen services. We offer solutions and assets across Strategy & Consulting, Technology, Operations, Indu

    Źródło oferty: Accenture
  • Aspire Systems Poland

    DevOps Engineer @ Aspire Systems Poland

    polska

    • Kończy się wkrótce

    This role is about successfully supporting customers of internal IaaS. The successful candidate will be able to provide a wide range of services from “White glove” on-boarding to creating informational posts on the community support platform, and everything in between. Additionally, the candidate will actively participate in the development of the

    Źródło oferty: Aspire Systems Poland
  • JellyTech

    DevOps Engineer

    warszawa

    technologies-expected : Kubernetes Rancher Ansible Docker SSH HA about-project : Projekt realizowany dla Klienta z branży bukmacherskiej. Język komunikacji w projekcie: polski/angielski responsibilities : Współpraca z Zespołem Developerskim; rekomendowanie rozwiązań Realizacja zadań z zakresu DevOps - praca nad architekturą, doborem komponentów o

    Źródło oferty: JellyTech
  • Algoteque

    Devops Engineer

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies.Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-

    Źródło oferty: Algoteque
  • Pandora Jewelry

    DevOps Engineer

    warszawa

    About the role: Develop, operate and maintain robust and scalable integration platforms Build and operate high-availability solutions together with the product team and vendors. Control and produce a robust and stable infrastructure within the boundaries of the Platform team’s responsibility and in close collaboration with other relevant teams, li

    Źródło oferty: Pandora Jewelry
  • Locon Sp. z o.o.

    DevOps Engineer

    warszawa

    about-project : Technologie Systemy operacyjne: Linux/Windows Usługi chmurowe: Google Cloud Platform Systemy monitoringu: Grafana, Prometheus, Alert Manager, Loki, Zabbix Kontenery i systemy zarządzania kontenerami: Docker, Kubernetes CI/CD: Gitlab, Jenkins Serwery www, load balancery: Apache2, Nginx Infrastucture as Code: Ansible, Terraform respo

    Źródło oferty: Locon Sp. z o.o.
  • PROFESSNET USŁUGI INFORMATYCZNE SP Z O O

    DevOps Engineer

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Azure AWS Github Kubernetes Ansible Terraform Bash Python technologies-optional : Shell Python Ruby AWS Azure GCP about-project : We are looking for a talented and experienced DevOps professional to join our team at ProfessNet, a leading provider of software solutions for businesses in Poland and beyond. respons

    Źródło oferty: PROFESSNET USŁUGI INFORMATYCZNE SP Z O O
  • AKENA

    DevOps Engineer

    warszawa

    technologies-expected : AWS Docker Terraform about-project : Poszukujemy osoby, która pomoże nam rozwijać naszą infrastrukturę poprzez: - ulepszanie, automatyzację, zabezpieczanie i monitoring już istniejącej konfiguracji, - tworzenie rozwiązań od podstaw, - wsparcie developerów w pisaniu kodu Terraform, konfiguracji środowisk. Jeżeli masz doświad

    Źródło oferty: AKENA

DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they)

warszawa

DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they)

Siedziba firmy: Poznań (praca hybrydowa)

Twój zakres obowiązków

Projektowanie, tworzenie i utrzymanie pipeline'ów CI/CD w Azure DevOps

Automatyzacja procesów budowy, testowania i wdrażania aplikacji

Konfiguracja i zarządzanie repozytoriami kodu źródłowego

Monitorowanie i optymalizacja wydajności pipeline'ów

Zapewnienie ciągłości działania systemu ECM OpenText

Monitorowanie, diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z ECM

Implementacja poprawek i aktualizacji

Wsparcie dla zespołu programistycznego w zakresie integracji z innymi systemami

Administracja i utrzymanie baz danych MS SQL

Monitorowanie wydajności baz danych i optymalizacja zapytań

Tworzenie kopii zapasowych i planów odtwarzania baz danych

Zarządzanie bezpieczeństwem danych i dostępem do baz danych

Rozwiązywanie problemów z bazami danych i zapewnienie ich wysokiej dostępności

Planowanie i wykonywanie okien serwisowych i prac konserwacyjnych

Koordynacja wsparcia technicznego i aktualizacji oprogramowania

Rozwiązywanie problemów we współpracy z zespołem wsparcia

Koordynacja działań związanych z tworzeniem backupów, odzyskiwaniem danych i bezpieczeństwem baz danych

Rozwiązywanie problemów związanych z Content Server oraz wdrażanie nowych funkcjonalności

Monitorowanie stanu systemów IT oraz eagowanie na awarie i incydenty

Zarządzanie użytkownikami i uprawnieniami dostępu do systemów

Utrzymywanie dokumentacji technicznej systemów oraz procedur operacyjnych

Współpraca z zespołami programistycznymi, testerskimi i operacyjnymi w celu zapewnienia spójności i jakości dostarczanych rozwiązań

Uczestnictwo w planowaniu i wdrażaniu nowych projektów oraz inicjatyw związanych z systemem ECM

Nasze wymagania

Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer lub podobnym

Doświadczenie w pracy z Azure DevOps, w tym projektowanie i utrzymanie pipeline'ów CI/CD

Doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL

Znajomość narzędzi do monitorowania i optymalizacji wydajności systemów

Umiejętność rozwiązywania problemów i diagnozowania błędów w systemach IT

Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Mile widziane

Znajomość systemów ECM, w szczególności OpenText Content Server

Znajomość Java Spring Boot, Angular

Takie dajemy możliwości rozwoju

budżet rozwojowy

czas na rozwój Twoich pomysłów

przestrzeń do eksperymentowania

szkolenia wewnątrzfirmowe

wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

wspieramy wydarzenia dla IT

wymiana wiedzy technicznej w firmie oraz wiele innych benefitów, o których więcej na naszej stronie:

Praca i kariera w Grupie Żabka | Żabka Group (zabkagroup.com)

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for DevOps Engineer - System ECM ( he, she, they) prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.