Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

Frosta Sp. z o.o.

IT Cloud Expert (f/m/d)

bydgoszcz

  • Najlepsze Dopasowanie

technologies-expected : Microsoft Azure SharePoint responsibilities : Managing incidents, problems and requests in our service ticket system with ITIL foundation. Implementing and maintaining our M365 platform on Microsoft Azure, ensuring security, performance and availability. Providing first and second level support for our workplace devices, ap

Źródło oferty: Frosta Sp. z o.o.
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • Sii Sp. z o.o.

    .NET Developer – ePayment FinTech

    bydgoszcz

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : .NET technologies-optional : Visual Studio Rider Git Confluence JIRA ReSharper NCruch Azure DecOps Bitbucket Bamboo Terraform Puppet Octopus about-project : We are looking for .NET Developers to join our Digital Competency Center. It is a department in which we implement solutions tailored to business needs. Projects are i

    Źródło oferty: Sii Sp. z o.o.
  • VML Enterprise Solutions

    Automation Tester JavaScript (3 months contract)

    bydgoszcz

    technologies-expected : JavaScript Protractor Cypress Playwright Oracle SQL Jira Amazon DocumentDB Google Cloud Platform GitHub Bitbucket Java Selenium Cucumber.js Gherkin about-project : Automation Testers are required to join VML Enterprise Solutions’ world class teams who are working to make our clients happy. The individual should possess stro

    Źródło oferty: VML Enterprise Solutions

    Intern Quality Assurance Engineer @ VML Enterprise Solutions

    bydgoszcz

    Paid internship (32 - 37 PLN gross/hour, contract of mandate) with the possibility of extending cooperation afterwards.  Internship start date: July 1 st , 2024 Support from your first days at VML - a designated mentor who will support you through your whole career at VML Hybrid work style and flexible working hours Internal knowledge sharing and

  • BEGOLDEN sp. z o.o.

    Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    bydgoszcz

    Przedstawiciel handlowy ds. OZE Miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż produktów z naszego portfolio Kompleksowa obsługa klientów w zakresie analizy potrzeb i sporządzania ofert Sukcesywne poszerzenie bazy klientów Sprzedażowy i posprzedażowy kontakt z klientami Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Nauka na szkoleniach

    Źródło oferty: BEGOLDEN sp. z o.o.
  • Natalia Chmiel-Downar Employment Partner

    C# Developer

    bydgoszcz

    technologies-expected : C# Razor Entity Framework jQuerry Git technologies-optional : Blazor about-project : Dla naszego Klienta - firmy tworzącej oprogramowanie dla firm produkcyjnych - poszukujemy Programisty C#, który zajmie się planowaniem, rozliczaniem produkcji oraz procesami magazynowymi od strony developerskiej. responsibilities : rozwój

    Źródło oferty: Natalia Chmiel-Downar Employment Partner
  • Aon

    Software Engineer - Machine Learning and Automation Technologies

    bydgoszcz

    about-project : As part of scaling technology talent within Aon IT Scale team you'll be responsible for application development practice which cuts across multiple different solution lines. Software Engineer is tasked to deliver automations to drive successful adoption of automation within the area of hyper-automations. In addition to building auto

    Źródło oferty: Aon
  • MyMurapol Spółka z o.o.

    Doradca Klienta

    Bydgoszcz

    Twój zakres obowiązków pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta obsługa i kontrola procesu sprzedaży obsługa systemu crm realizacja zadań sprzedażowych podpisywanie umów deweloperskich bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

    Źródło oferty: MyMurapol Spółka z o.o.
  • Bank Pocztowy S.A.

    Bydgoszcz

    Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

    Źródło oferty: Bank Pocztowy S.A.

    Specjalista ds. backup

    bydgoszcz

    technologies-expected : Avamar Networker technologies-optional : Zabbix AWS Azure responsibilities : Administracja i utrzymanie rozwiązań backupowych w Banku Prace rozwojowe i utrzymanie dokumentacji w ramach zarządzanego środowiska Udział w projektach biznesowych realizowanych przez Bank Współpraca z firmami zewnętrznymi requirements-expected :

  • Scalo Sp. z o.o.

    .NET Developer

    bydgoszcz

    technologies-expected : .NET Git SQL technologies-optional : Kubernetes Selenium responsibilities : uczestnictwo w projekcie z branży energetycznej, który dotyczy transformacji biznesowej oraz digitalizacji. Stos technologiczny w projekcie: .NET 6, GIT, SQL, Oracle, MongoDB, Kubernetes, gRPC, Web API REST, Cammunda Platform, BPMN, wdrażanie nowyc

    Źródło oferty: Scalo Sp. z o.o.
  • INNERGO Systems Spółka z o.o.

    IT Risk and Compliance Specialist

    bydgoszcz

    technologies-optional : Microsoft Active Directory PowerShell Python responsibilities : Monitor user access to IT systems by performing the following: Semiannual access reviews, Termination validation procedures, IT Privilege access reviews; Validate that access to critical functions within key applications is appropriately segregated (Segregation

    Źródło oferty: INNERGO Systems Spółka z o.o.

    Specjalista ds. Vmware/Unix/Linux

    bydgoszcz

    technologies-expected : VMware Unix Red Hat Oracle technologies-optional : Zabbix Nagios Kubernetes OpenShift responsibilities : Administrowanie systemami Unix/Linux I środowiskami VMware Administrację i konfigurację serwerów fizycznych Automatyzację zadań i przygotowywanie skryptów (Ansible) Monitoring, analiza wydajności administrowanych rozwią

  • Unum Życie TUiR S.A.

    Menedżerka / Menedżer Sprzedaży

    Bydgoszcz

    Jeżeli: wiesz jak budować autorytet, swoją wiedzą i doświadczeniem chcesz dzielić się z innymi, masz doświadczenie w sprzedaży i rekrutacji, chcesz rozwijać się w branży finansowej, ważne jest dla Ciebie tworzenie trwałych relacji, interesujesz się drugim człowiekiem, a ponadto wiesz jak motywować do działania, szukasz nowych metod, rozwój i wy

    Źródło oferty: Unum Życie TUiR S.A.
  • Coral Travel Poland Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Turystyki

    Bydgoszcz

    Poszukujemy entuzjastycznych, pozytywnie nastawionych osób lubiących podróże i różnorodność świata. Razem z nami zapewniaj ludziom wymarzone wakacje!

    Źródło oferty: Coral Travel Poland Sp. z o.o.
  • Huuuge Games Sp. z o.o.

    Software Engineer

    bydgoszcz

    technologies-expected : C++ C# Python technologies-optional : Lua responsibilities : Work in scrum methodology on creating and maintaining code responsible for in-game functions on various code layers Develop and create new game features and enhancements bringing huuuge business value to our product Code in C++, LUA or Unity Have impact on featur

    Źródło oferty: Huuuge Games Sp. z o.o.
  • bonprix Sp. z o.o.

    Project Manager

    bydgoszcz

    responsibilities : You are responsible to establish a unified project portfolio management standard for all national and international CCM programs. You develop and implement standardized project management tools and methods. Also you oversee international projects, coordinate and prioritize them as well as ensuring efficient capacity planning. You

    Źródło oferty: bonprix Sp. z o.o.

    DevSecOps Engineer

    bydgoszcz

    technologies-expected : Java Cloud Security technologies-optional : Kubernetes Linux Docker Jenkins about-project : As a DevSecOps Engineer, you will join a team of specialists, ensuring the security of one of the biggest e-commerce platforms in the world. The scope of this project involves detecting and analysing vulnerabilities, critical faults

  • Belma Accessories Systems Sp. z o.o.

    Specjalista ds. IT

    bydgoszcz

    technologies-expected : Cisco responsibilities : bieżące rozwiązywanie problemów IT ochrona informacji oraz innych danych firmy analiza ryzyka w środowiskach informatycznych tworzenie narzędzi usprawniających procesy zabezpieczania danych prowadzenie wewnętrznych testów bezpieczeństwa infrastruktury IT propagowanie wiedzy z obszaru cyberbezpieczeń

    Źródło oferty: Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
  • Asseco Poland S.A.

    Koordynator Projektu Usług IT

    bydgoszcz

    about-project : W ramach Asseco Services dostarczamy usługi IT outsourcingowe (SaaS) i chmurowe od warstwy: infrastruktury; zarządzania aplikacjami, po procesy biznesowe z grupy IT BPO dla sektora finansowego. W związku z dynamicznym rozwojem obszaru usług outsourcingowych oferowanych przez Asseco, szukamy do naszego Zespołu IT osoby doświadczonej

    Źródło oferty: Asseco Poland S.A.

    Specjalista ds. bezpieczeństwa chmurowego

    bydgoszcz

    technologies-expected : AWS responsibilities : Zarządzanie poprawnością konfiguracji i hardening bezpieczeństwa usług chmurowych AWS, Zarządzanie oraz konfiguracja serwisów bezpieczeństwa AWS, takich jak Shield, WAF, Security Hub, AWS Config, GuardDuty, Umiejętność analizy logów z IAM Access Analyzer oraz monitorowanie logów WAF z wykorzystaniem n

  • BERSI sp. z o.o.

    Programista / Programistka Java

    bydgoszcz

    technologies-expected : Java JavaScript SQL HTML CSS Spring Framework Hibernate SoapUI Git technologies-optional : Jenkins PostgreSQL Apache Tomcat Linux responsibilities : projektowanie, implementacja, utrzymywanie oraz testowanie oprogramowania, udział w procesie analizy nowych funkcjonalności, optymalizacja istniejących rozwiązań, przegląd i w

    Źródło oferty: BERSI sp. z o.o.
  • P.G.D. Polska Sp. z o.o.

    Doradca Handlowy

    Polska

    Wymagania: minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego dyspozycyjność silna motywacja w dążeniu do celu komunikatywność i umiejętność negocjacji łatwość nawiązywania kontaktów umiejętność pracy w zespole prawo jazdy kategorii B

    Źródło oferty: P.G.D. Polska Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Administracji w Dziale Sprzedaży

    Bydgoszcz

    Twój zakres obowiązków: Budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie umów i kompletowanie dokumentów do umów Aktywne wsparcie działu sprzedaży Przestrzeganie polityki sprzedażowej Spółki Współpraca z innymi działami: Dział Obsługi Klienta, Marketing, Kontrolling Monitorowanie i analiza lokalnego rynku deweloperskie

Obecnie nie ma już dostępnych stanowisk pracy dla przeprowadzonego wyszukiwania.

Zalecamy:

  • zmienić promień wyszukiwania w filtrach
Top

Utwórz Alerty E-mailowe

Bydgoszcz Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.