Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

KRUKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Back-end Ruby on Rails Engineer

białystok

  • Najlepsze Dopasowanie
  • Kończy się wkrótce

technologies-expected : Ruby on Rails Git RSpec technologies-optional : Node.js Python Django about-project : Aplikacje internetowe oraz mobilne oparte na technologii Ruby on Rails. responsibilities : Implementacja logiki biznesowej oraz jej integracja do obecnych komponentów systemowych Rozwój i integracja obecnych systemów Tworzenie dokumentac

Źródło oferty: KRUKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • GODEL TECHNOLOGIES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    FullStack JavaScript Engineer

    białystok

    technologies-expected : JavaScript React Node.js HTML5 CSS RabbitMQ/Kafka Bash scripts Redux/Redux Toolkit Angular.js Vue.js technologies-optional : AWS Azure CD/CI Docker SSR Cypress Webdriver.io about-project : Calling all vibrant and skilled individuals! We're on the lookout for a full-stack web engineer who's ready to dive into the dynamic re

    Źródło oferty: GODEL TECHNOLOGIES EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Sii Sp. z o.o.

    DevSecOps Engineer

    białystok

    technologies-expected : Java Cloud Security technologies-optional : Kubernetes Linux Docker Jenkins about-project : As a DevSecOps Engineer, you will join a team of specialists, ensuring the security of one of the biggest e-commerce platforms in the world. The scope of this project involves detecting and analysing vulnerabilities, critical faults

    Źródło oferty: Sii Sp. z o.o.
  • Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

    Specjalista / Specjalistka ds. oprogramowania klasy ERP

    białystok

    technologies-expected : MS SQL ERP responsibilities : Udział we wdrożeniach, integracji i rozwoju systemu klasy ERP Serwis i nadzór działania systemu klasy ERP Konfigurowanie i dostosowywanie wdrażanego oprogramowania requirements-expected : Wykształcenie o profilu technicznym, ścisłym lub ekonomicznym Znajomość oprogramowania Symfonia ERP Spraw

    Źródło oferty: Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

    Middle FullStack .NET Engineer

    białystok

    technologies-expected : .NET C# React.js AWS Azure about-project : We are seeking a talented .NET Software Engineer with React experience to join our dynamic team. The ideal candidate will have a strong background in .NET development, proficiency in React.js, and experience with cloud platforms such as AWS, Azure, or GCP. In addition to technical

    Lead JavaScript Engineer

    białystok

    technologies-expected : JavaScript React Node.js HTML5 CSS RabbitMQ/Kafka Bash scripts Redux/Redux Toolkit Angular.js Vue.js TypeScript technologies-optional : AWS Azure CD/CI Docker SSR Cypress Webdriver.io about-project : Godel is on the lookout for talented Lead JavaScript Developers to join one of our teams engaged in development of business

  • Diagnosis S.A.

    Analityk Danych

    białystok

    technologies-expected : SQL responsibilities : Analiza danych finansowych, księgowych a także jakości pracy przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych. requirements-expected : umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych i pisania skryptów w rozszerzeniu T-SQL, doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiz systemowych i biznesowyc

    Źródło oferty: Diagnosis S.A.
  • TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

    Mechanik mobilny wózków widłowych

    Białystok

    Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie i premię kwartalną Umowę o pracę Profesjonalny cykl szkoleń wdrożeniowych: szkolenie ogólnofirmowe oraz stanowiskowe w tym szkolenia techniczne (koszt posiłków oraz dojazdu na i ze szkoleń pokrywa pracodawca) Możliwość uzyskania uprawnień: operatorskich i konserwatorskich na wózki widłowe; elektrycznych, gazo

    Źródło oferty: TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.
  • INSPEERITY sp. z o.o.

    Embedded Developer - Automotive

    białystok

    technologies-expected : C C++ AUTOSAR about-project : TL;DR Who: Embedded Developer Seniority: Mid/Senior Employment Type: B2B/UoP Salary range: Up to 165 PLN/h Start date: May Company: Software House Project Industry: Automotive We are looking for an experienced Embedded Developer to join the team of our German client, with 10 years of experience

    Źródło oferty: INSPEERITY sp. z o.o.
  • VP Software

    .NET Developer

    białystok

    technologies-expected : C# .NET SQL T-SQL JavaScript TypeScript technologies-optional : ASP.NET MVC Entity Framework Jira Angular Docker Azure SQL responsibilities : Rozwój oprogramowania oferowanego przez firmę Aktywny udział w nowych projektach requirements-expected : Dobra znajomość paradygmatów programowania obiektowego (C#, .NET) Dobra znaj

    Źródło oferty: VP Software
  • Sollers Consulting

    Java Developer with French/German

    białystok

    technologies-expected : Java Gosu Git Jenkins IntelliJ Oracle MSSQL technologies-optional : Spring REST SOAP about-project : Versatility is the keyword when it comes to what we do in IT. Development is just the beginning of a long journey where we get familiar with business, processes, and architecture. But at the end of the day, the result is al

    Źródło oferty: Sollers Consulting
  • INNERGO Systems Spółka z o.o.

    IT Risk and Compliance Specialist

    białystok

    technologies-optional : Microsoft Active Directory PowerShell Python responsibilities : Monitor user access to IT systems by performing the following: Semiannual access reviews, Termination validation procedures, IT Privilege access reviews; Validate that access to critical functions within key applications is appropriately segregated (Segregation

    Źródło oferty: INNERGO Systems Spółka z o.o.
  • Pro1

    Specjalista ds. Performance Marketingu @ Pro1

    białystok

    Oferujemy: Pracę nad różnorodnymi projektami z naciskiem na jakość, a nie ilość. Możliwości ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Regularne szkolenia i udział w konferencjach. Przyjazną atmosferę w zespole o niekorporacyjnym charakterze. Możliwość dostosowania zakresu obowiązków do Twoich chęci i predyspozycji. Pracę stacjonarną w Białymstok

    Źródło oferty: Pro1
  • Stavero

    Specjalista ds. Power Platform & Systemów ERP

    białystok

    responsibilities : Administrowanie zasobami i usługami Microsoft Power Platform – Power Automate, Power Apps, Power BI Administrowanie zasobami i usługami Microsoft Sharepoint, Teams, OneDrive Tworzenie, wdrażanie, rozwijanie, monitorowanie i utrzymywanie rozwiązań opartych o Power Platform Administrowanie systemem Microsoft Dynamics BC oraz ENOVA

    Źródło oferty: Stavero
  • Danwood S.A.

    Specjalista IT ds. wsparcia

    białystok

    responsibilities : zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników, diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem użytkowników, zarządzanie aktualizacjami systemów Windows, aktualizacjami sterowników, przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk pracy, zarządzanie licen

    Źródło oferty: Danwood S.A.

    .NET Developer – ePayment FinTech

    białystok

    technologies-expected : .NET technologies-optional : Visual Studio Rider Git Confluence JIRA ReSharper NCruch Azure DecOps Bitbucket Bamboo Terraform Puppet Octopus about-project : We are looking for .NET Developers to join our Digital Competency Center. It is a department in which we implement solutions tailored to business needs. Projects are i

  • Spyrosoft S.A.

    Senior Project Manager/ Aspiring Program Manager

    białystok

    technologies-expected : Jira about-project : Spyrosoft Solutions SA is looking for an experienced Project Manager with aspiration to become Program Manager, who will be responsible for a group of projects in the area of Industry 4.0 and/or Automotive. As the account grows, the responsibilities of the Program Manager will also come. Other responsib

    Źródło oferty: Spyrosoft S.A.
  • Aon

    Software Engineer - Machine Learning and Automation Technologies

    białystok

    about-project : As part of scaling technology talent within Aon IT Scale team you'll be responsible for application development practice which cuts across multiple different solution lines. Software Engineer is tasked to deliver automations to drive successful adoption of automation within the area of hyper-automations. In addition to building auto

    Źródło oferty: Aon
  • Accenture Technology

    SAP FI-AA & PS Consultant

    białystok

    technologies-expected : SAP about-project : We are a global leader with 40-year long strategic SAP alliance relationship. Accenture is SAP’s largest alliance partner. Together, we’ve established an unprecedented agreement with a close cooperation to work end-to-end (from co-development to delivery) on SAP S/4HANA, SAP’s next-generation ERP busines

    Źródło oferty: Accenture Technology
  • Bank Pocztowy S.A.

    Doradca Klienta

    Białystok

    Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość obsługi, operacyjna obsługa Klientów detalicznych, małych i średnich firm.

    Źródło oferty: Bank Pocztowy S.A.
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES

    Piekarz / Cukiernik

    Białystok

    Opis stanowiska: praca przy produkcji pieczywa lub wyrobów cukierniczych obsługa maszyn, linii i pieców piekarniczych praca zmianowa - również nocna

    Źródło oferty: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES

    Kierownik produkcji

    Białystok

    Opis stanowiska: organizacja i zarządzanie procesem produkcji kierowanie zespołem ludzi

Obecnie nie ma już dostępnych stanowisk pracy dla przeprowadzonego wyszukiwania.

Zalecamy:

  • zmienić promień wyszukiwania w filtrach
Top

Utwórz Alerty E-mailowe

Białystok Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.