Utwórz Alerty E-mailowe

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

    Specjalista AI

    Wrocław

    Wymagane, Python, PyTorch, TensorFlow, scikit-learn Mile widziane, SQL, API OpenAI System operacyjny, Windows, Linux Twój zakres obowiązków, Naszą misją jest nowoczesne kształcenie. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i poszerzanie kwalifikacji zawodowych poprzez prowadzenie studiów pierwszego stopnia oraz studiów podyplomowych, prowadzonych również onli

    Źródło oferty: Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
  • Euvic IT

    Specjalista / Specjalistka IT

    wrocław

    about-project : Poszukujemy Specjalisty / Specjalistki IT, aby dołączył/a do wrocławskiego zespołu w Euvic IT. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia IT w biurach klienta dla użytkowników międzynarodowej korporacji. responsibilities : Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie informatyczne dla użytkowników Zarządzanie incyde

    Źródło oferty: Euvic IT
  • Euvic IT

    Specjalista / Specjalistka IT

    Wrocław

    System operacyjny, Windows O projekcie, Poszukujemy Specjalisty / Specjalistki IT, aby dołączył/a do wrocławskiego zespołu w Euvic IT., , Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wsparcia IT w biurach klienta dla użytkowników międzynarodowej korporacji. Twój zakres obowiązków, Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie informatyczne dla

    Źródło oferty: Euvic IT
  • LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa

    Informatyk - Specjalista HelpDesk

    wrocław

    technologies-expected : Microsoft 365 Android MacOS responsibilities : Odpowiedzialność za obsługę zgłoszeń dotyczących problemów technicznych i zapytań użytkowników Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego Rozwiązywanie problemów związanych z siecią, takich jak problemy z połączeniem, dostępem do zasobów

    Źródło oferty: LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • Grupa EMC Szpitale

    Specjalista Service Desk

    Wrocław

    System operacyjny, Windows Twój zakres obowiązków, przyjmowanie i rejestracja telefonicznych zgłoszeń od użytkowników w systemie,, realizacja zgłoszeń,, współpraca z działami wsparcia w zakresie obsługi zgłoszeń,, bezpośrednie i zdalne wsparcie IT użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów sprzętowych jak i programowych,, szkolenia użytkownikó

    Źródło oferty: Grupa EMC Szpitale
  • JELCZ Sp. z o.o.

    Specjalista ds. kontrolingu

    jelcz-laskowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sporządzanie raportów i analiz finansowych wraz z ich interpretacją (przychody, struktura kosztów, odchylenia wyników w stosunku do prognoz); Analiza zapasów magazynowych; Sporządzanie raportu przychodów ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów; Sporządzanie analizy miesięcznych kosztów oraz weryfikacja poprawności księ

    Źródło oferty: JELCZ Sp. z o.o.
  • LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa

    Informatyk - Specjalista HelpDesk

    Wrocław

    Wymagane, Microsoft 365, Android, MacOS System operacyjny, Windows, macOS Twój zakres obowiązków, Odpowiedzialność za obsługę zgłoszeń dotyczących problemów technicznych i zapytań użytkowników, Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego, Rozwiązywanie problemów związanych z siecią, takich jak problemy z połąc

    Źródło oferty: LIZARD Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  • Netia

    Specjalista ds. Sieci Korporacyjnej

    wrocław

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : WLAN responsibilities : Konfigurowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów jako 2-ga linia wsparcia w obszarze sieci LAN, WLAN, WAN oraz rozwiązań NGF, VPN, Dbanie o ciągłą optymalizację sieci pod kątem wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i kosztów oraz dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA), Współpr

    Źródło oferty: Netia

Specjalista AI

wrocław

technologies-expected :

Python

PyTorch

TensorFlow

scikit-learn

technologies-optional :

SQL

API OpenAI

responsibilities :

Naszą misją jest nowoczesne kształcenie. Umożliwiamy zdobywanie wiedzy i poszerzanie kwalifikacji zawodowych poprzez prowadzenie studiów pierwszego stopnia oraz studiów podyplomowych, prowadzonych również online. Jesteśmy przekonani, że ciągła edukacja i umiejętność dostosowania się do zmian jest warunkiem odniesienia sukcesu w życiu, także zawodowym. Dlatego, jako firma nie możemy przejść obojętnie obok obszaru sztucznej inteligencji!

Chcesz z nami budować nowy zespół i wprowadzić AI do firmy?

Jeśli kochasz tworzyć i rozwijać algorytmy sztucznej inteligencji, mamy dla Ciebie świetne możliwości. Twoje zadania będą obejmować projektowanie i wdrażanie systemów AI na uczelni. Będziesz również odpowiedzialny za automatyzację naszych wewnętrznych procesów, wykorzystując zaawansowane technologie AI. Pracując z nami, będziesz miał okazję współpracować z ekspertami z różnych dziedzin, tworząc innowacyjne rozwiązania.

requirements-expected :

doświadczenie w realizacji projektów komercyjnych i/lub naukowych, tzn. np. sposób budowania projektów komercyjnych, doświadczenie z Machine Learning/Deep Learning/Prompt Engineering/Data Science

umiejętności programowania w Python oraz wykorzystania bibliotek z kategorii data science

znajomość co najmniej jednego framework'u do uczenia maszynowego, np. Tensorflow / PyTorch / scikit-learn lub inny

podstawowa wiedza z dziedziny AI pozwalająca rozumieć specyfikę dziedziny oraz swobodnie poruszać się w obszarze AI

umiejętność czytania dokumentacji i research'u

offered :

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B),

brak kontaktu z klientami zewnętrznymi (wytwarzamy oprogramowanie wyłącznie na nasze potrzeby, a projekty są stabilne),

atrakcyjny system kafeteryjny Motivizer (dostęp do setek benefitów, od opieki medycznej, poprzez vouchery do allegro/pyszne.pl lub subskrypcje Xbox-Live/PS-Plus),

solidny pakiet rozwojowy: dostęp do strefakursow.pl, szkolenia grupowe, a dla najlepszych dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych,

26 dni wolnych od pracy,

możliwość podnoszenia wynagrodzenia co 12 miesięcy.

benefits :

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

elastyczny czas pracy

spotkania integracyjne

brak dress code’u

kawa / herbata

wyprawka dla dziecka

paczki świąteczne

program rekomendacji pracowników

inicjatywy dobroczynne

pikniki rodzinne

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Specjalista AI prace w wrocław

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.