Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • LUX MED Sp. z o. o.

    Koordynator Zespołu Testów Bezpieczeństwa IT

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    O projekcie Dział Cyberbezpieczeństwa dba o bezpieczeństwo IT w Grupie LUX MED. Zajmuje się m.in. monitorowaniem procesów i aplikacji w celu minimalizacji zagrożeń, reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i usuwaniem ich przyczyn. Twój zakres obowiązków: koordynowanie i planowanie pracy Zespołu Testów Bezpieczeństwa IT; ustalanie priorytetów zad

    Źródło oferty: LUX MED Sp. z o. o.
  • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

    Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

    warszawa

    responsibilities : Analiza i koordynacja incydentów bezpieczeństwa IT. Monitorowanie i analizowanie zagrożeń sieciowych. Opracowywanie i wdrażanie strategii przeciwdziałania atakom na aplikacje, systemy i sieci. Zarządzanie i optymalizacja narzędzi do zarządzania bezpieczeństwem IT (systemy klasy AV, EDR, WAF, DLP, PAM, SIEM, skanery podatności). W

    Źródło oferty: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"
  • Integral Services

    Inżynier ds. bezpieczeństwa IT

    warszawa

    technologies-expected : NIST ISO 27001 CSA PCI DSS about-project : Dla naszego klienta, jednego z najbardziej nowoczesnych banków w Polsce, poszukujemy Inżyniera ds. bezpieczeństwa IT. responsibilities : Tworzenie i rozwijanie standardów bezpieczeństwa informatycznego banku, szczególnie w obszarze AI/ML/Cloud Rozwój systemów wspomagających monito

    Źródło oferty: Integral Services
  • VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

    Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    responsibilities : Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych regulacji opartych o normy ISO i wymagania regulatora rynku finansowego w Polsce Udział w opiniowaniu projektów w zakresie bezpieczeństwa IT Monitorowanie działania użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT Obsługa cyberincydentów oraz ich raportowanie

    Źródło oferty: VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group
  • Toyota Bank Polska S.A.

    Specjalista ds. Bezpieczeństwa

    warszawa

    technologies-expected : AWS Azure responsibilities : projektowanie architektury bezpieczeństwa dla technologii chmurowych oraz on-prem proponowanie rozwiązań bezpieczeństwa dla projektów biznesowych i IT (MS365, AWS, Azure) koordynacja procesu (S)SDLC tworzenie i koordynowanie grupowych standardów bezpieczeństwa utrzymywanie zgodności z wymogami r

    Źródło oferty: Toyota Bank Polska S.A.
  • LUX MED Sp. z o. o.

    Architekt ds. Bezpieczeństwa IT

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    O projekcie: Dział Cyberbezpieczeństwa dba o bezpieczeństwo IT w Grupie LUX MED. Zajmuje się m.in. monitorowaniem procesów i aplikacji w celu minimalizacji zagrożeń, reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i usuwaniem ich przyczyn. Twój zakres obowiązków: projektowanie rozwiązań oraz standardów w zakresie bezpieczeństwa systemów IT w celu podnosze

    Źródło oferty: LUX MED Sp. z o. o.
  • Pekao Bank Hipoteczny S.A.

    Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

    warszawa

    technologies-expected : SQL Oracle Windows Server Linux responsibilities : obsługa zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa, wykonywanie analiz ryzyka oraz audytów bezpieczeństwa, udział w projektowaniu i wdrażaniu standardów bezpieczeństwa IT, opiniowanie i tworzenie regulacji w zakresie bezpieczeństwa IT, wykrywanie i analiza podatności w systemach I

    Źródło oferty: Pekao Bank Hipoteczny S.A.
  • Algoteque

    Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    ALGOTEQUE is an IT consultancy firm that helps startups, mid-sized and large corporations to create and deliver innovative technologies.Our team has a successful track record in designing, developing, implementing, and integrating software solutions (AI, ML, BI, Web, Automation) for Telecom, Energy, Bank, Insurance, Pharma, Automotive, Industry, e-

    Źródło oferty: Algoteque

Koordynator ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego

polska

Nadzorujemy utrzymanie dużego systemu informatycznego o zasięgu regionalnym. Do naszego rozwijającego się zespołu poszukujemy koordynatora ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, tj. specjalisty posiadającego już doświadczenie w zakresie zapobiegania zagrożeniom w sieciach komputerowych, infrastrukturze informatycznej oraz w systemach oprogramowania.

Kraków

Twój zakres obowiązków

zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania, w tym usuwanie podatności,

tworzenie polityk i procedur bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej oraz nadzór nad aktualnością procedur,

przeprowadzanie analiz ryzyka, opracowywanie wyników i rekomendowanie dalszych działań w zakresie cyberbezpieczeństwa,

udział w realizacji audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego,

przeprowadzanie kontroli w zakresie stanu bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej i oprogramowania, definiowanie zagrożeń, przygotowywanie zaleceń,

współpraca z CSIRT,

opracowanie, uaktualnianie i utrzymanie instrukcji zarządzania systemami informatycznymi w zakresie ich zabezpieczeń,

prowadzenie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego,

obsługa zgłoszeń incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego,

raportowanie dotyczące bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Nasze wymagania

fachowa wiedza na temat prawa i praktyki w dziedzinie bezpieczeństwa teleinformatycznego,

co najmniej jeden aktualny certyfikat w zakresie bezpieczeństwa IT, np.: CISSP, CISA, CISM lub równoważny,

co najmniej 1-roczne doświadczenie pracy na stanowisku związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym,

znajomość wymagań norm z serii ISO 27000 w szczególności ISO/IEC 27701 ISO 27001 ISO 27002 ISO 27799.

Wymagane doświadczenie:

Osoba, która w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu przekazania zapytania brała udział w testach penetracyjnych lub audytach bezpieczeństwa informatycznego co najmniej 3 systemów informatycznych opartych o budowę modułową z wykorzystaniem kontenerów, które przetwarzają dane wrażliwe oraz posiada znajomość wymagań norm z serii ISO27000 w szczególności ISO/IEC 27701 ISO 27001 ISO27002 ISO 27799.

Wymagane Kompetencje:

Co najmniej jeden aktualny certyfikat w zakresie bezpieczeństwa IT: CISSP, CISA, CISM lub równoważny;

Mile widziane:

posiadanie doświadczenia w przeprowadzeniu testów penetracyjnych lub audytów bezpieczeństwa informatycznego w co najmniej 3 systemach informatycznych opartych o budowę modułową z wykorzystaniem kontenerów, które przetwarzały dane wrażliwe.

To oferujemy

stabilne zatrudnienie

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

udział w unikatowym na skalę krajową projekcie związanym z przetwarzaniem sensytywnych danych osobowych,

praca hybrydowa,

wysoki poziom dynamiki i samodzielności w działaniu,

możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie,

możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym lub kompetencyjnym.

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Koordynator ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego prace w polska

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.