Utwórz Alerty E-mailowe

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Murapol Venture Partner S.A.

    Specjalista ds. BHP

    gdańsk

    Twój zakres obowiązków: kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska na Inwestycjach; inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i PPOŻ - aktywne działanie w budowaniu i promowaniu kultury bezpieczeństwa; udział w tworzeniu procedur i instrukcji

    Źródło oferty: Murapol Venture Partner S.A.
  • PKO Bank Polski

    SPECJALISTA/ STARSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWAŃ UPADŁOŚCIOWYCH

    Gdynia, Województwo Pomorskie, Poland

    W PKO Banku Polskim dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry. Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywną współpracę, szanujemy Twój czas prywatny. Włącz  podcast: Dzień dobry w pracy!  i sprawdź, jakie projekty, wyzwania i możliwości zawodowe czekają na Ciebie w PKO Banku Polskim. Posłuchaj na YouTube  lub Spotify . #Zaj

    Źródło oferty: PKO Bank Polski
  • ENERGA - OBRÓT S.A.

    Specjalista ds. Analiz i Planowania

    gdańsk

    technologies-expected : SQL responsibilities : Wykonywanie wielowymiarowych analiz Przygotowywanie raportów i analiz związanych z monitorowaniem działalności Spółki Analiza odchyleń i identyfikacja zagrożeń oraz negatywnych zjawisk dla Spółki requirements-expected : Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka,

    Źródło oferty: ENERGA - OBRÓT S.A.
  • IQ PL Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. utrzymania infrastruktury IT

    gdańsk

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : Linux technologies-optional : Confluence Jira responsibilities : Obsługa awarii i zdarzeń w Data Center w trybie zmianowym 24/7/365 Uruchamianie nowych urządzeń zgodnie ze specyfikacją Aktualizacja firmware w instalowanych urządzeniach Wsparcie techniczne klientów Data Center "Remote hands" Zgłaszanie usterek, incydentów i

    Źródło oferty: IQ PL Sp. z o.o.
  • Morad Sp. z o.o.

    Specjalista ds. sprzedaży lameli ALU

    chwaszczyno

    Specjalista ds. sprzedaży lameli ALU Miejsce pracy: Tuchom (pow. kartuski) Twój zakres obowiązków przygotowywanie ofert handlowych opracowanie dokumentacji technicznej nadzór nad realizacją zamówienia Nasze wymagania bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i Excell (dodatkowym atutem będzie Inventor) ogólna znajomość branży związanej z budown

    Źródło oferty: Morad Sp. z o.o.
  • ALIOR BANK

    Specjalista ds. monitorowania bezpieczeństwa IT (SOC)

    gdańsk

    responsibilities : bieżące monitorowanie bezpieczeństwa systemów, obsługa incydentów bezpieczeństwa, udział we wdrażaniu, administrowaniu i rozwoju narzędzi bezpieczeństwa, udział w projektach realizowanych w banku. requirements-expected : zainteresowanie zagadnieniami z obszaru cyberbezpieczeństwa, umiejętność identyfikowania i monitorowania niep

    Źródło oferty: ALIOR BANK
  • MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

    Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Cyfrowych

    gdańsk

    Specjalista ds. Sprzedaży Rozwiązań Cyfrowych Miejsce pracy: Gdańsk Twój zakres obowiązków Aktywna sprzedaż naszych rozwiązań cyfrowych dla klientów Traders (POS, platforma zamówień, programy lojalnościowe itp.). Budowanie długoterminowych relacji z klientami. Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych. Zarządzanie bazą danych sprzedaży i regular

    Źródło oferty: MAKRO Cash & Carry Polska S.A.
  • Grupa ERGO Hestia

    Data Engineer (Specjalista ds. Inżynierii Danych)

    sopot

    technologies-expected : Azure Databricks Azure Data Factory SQL Python PySpark responsibilities : projektowanie i utrzymywanie przepływów danych (ETL/ELT) zarówno w trybie streamingowym, jak i batchowym, administracja środowiska Databricks, analiza i optymalizacja wydajności procesów przetwarzania danych oraz infrastruktury chmurowej, praca z Terr

    Źródło oferty: Grupa ERGO Hestia

Specjalista ds. Administracji Systemów IT

sopot

technologies-expected :

SAP

SQL

responsibilities :

Zapewnienie ciągłości pracy systemów IT

Optymalizacja pracy powierzonych systemów informatycznych

Współpraca i wsparcie innych działów przedsiębiorstwa w zakresie informatycznym

Opracowywanie i nadzorowanie projektów IT

requirements-expected :

Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

Prawo jazdy kategorii B

Doświadczenie w administracji Microsoft 365

Doświadczenie na poziomie administracji systemu SAP

Praktyczna umiejętność administrowania i instalacji systemów WINDOWS/LINUX

Znajomość zagadnień wirtualizacji

Znajomość zagadnień związanych z administracją i konfiguracją sieci komputerowych

Podstawy znajomości języków skryptowych, obiektowych

Znajomość relacyjnych baz danych SQL, serwerów aplikacyjnych oraz www

Doświadczenie w administrowaniu dużą grupą użytkowników (100+)

Diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem oraz usuwanie uszkodzeń

offered :

Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Dodatkowe świadczenia - ZFŚS

Prywatną opiekę medyczną - LuxMed

Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Dofinansowanie do karty Multisport

Zniżki na firmowe produkty

benefits :

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

ubezpieczenie na życie

zniżki na firmowe produkty i usługi

brak dress code’u

kawa / herbata

parking dla pracowników

dodatkowe świadczenia socjalne

dofinansowanie wypoczynku

paczki świąteczne

inicjatywy dobroczynne

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Specjalista ds. Administracji Systemów IT prace w sopot

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.