Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • dmTECH Polska

    Senior Software Developer - Machine Learning - z j. niemieckim

    warszawa

    dmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z największych sieci drogerii w Europie. Nasza codzienna praca na realny wpływ na biznes. Przygotowywane przez nas rozwiązania każdego dnia wspierają technologicznie pracowników i klientów drog

    Źródło oferty: dmTECH Polska
  • dmTECH Polska

    Regular/Senior Fullstack Developer (React/Java) z językiem angielskim lub niemieckim

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    dmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z największych sieci drogerii w Europie. Nasza codzienna praca na realny wpływ na biznes. Przygotowywane przez nas rozwiązania każdego dnia wspierają technologicznie pracowników i klientów drog

    Źródło oferty: dmTECH Polska
  • RSM Poland

    Konsultant Podatkowy z j. niemieckim

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    Dołącz do RSM Poland! RSM Poland jest członkiem RSM, wiodącej sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada 820 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 48.000 specjalistów na świecie. W Polsce jesteśmy jedną z 15 największych firm w swojej branży. Działamy aktualnie w czterech lokalizacjach: Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i K

    Źródło oferty: RSM Poland
  • dmTECH Polska

    Architekt SAP z j. niemieckim

    warszawa

    dmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z największych sieci drogerii w Europie. Nasza codzienna praca na realny wpływ na biznes. Przygotowywane przez nas rozwiązania każdego dnia wspierają technologicznie pracowników i klientów drog

    Źródło oferty: dmTECH Polska
  • PROFIT HR

    Financial Director z j. niemieckim (m/k)

    polska

    PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży. MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJ

    Źródło oferty: PROFIT HR
  • LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.

    SPECJALISTA DS. REKRUTACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM @ LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.

    polska

    LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp.k.  jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.   Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wsp

    Źródło oferty: LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.
  • ELTAP

    New Business Manager z językiem niemieckim

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    Opis stanowiska: wykonanie indywidualnego zakładanego planu sprzedaży oraz realizowanie strategii firmy ( w szczególności: negocjowanie warunków handlowych, ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa oraz przyjętymi w firmie standardami, realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów), monitorowanie

    Źródło oferty: ELTAP
  • dmTECH Polska

    Senior Fullstack Developer (React/Java) z j. angielskim

    warszawa

    dmTECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z największych sieci drogerii w Europie. Nasza codzienna praca na realny wpływ na biznes. Przygotowywane przez nas rozwiązania każdego dnia wspierają technologicznie pracowników i klientów drog

    Źródło oferty: dmTECH Polska

(Senior) Java Developer z j. niemieckim

warszawa

Kyotu Technology is a young organization with a lot of experience.

We have experienced specialists who have been working together for many years and We focus on people because we know that they build this company.

We work with clients from all over the world. Our focus is to create complete products that will allow our clients to develop their businesses.

We develop soft that is launched in production halls

We develop soft supporting the digitization of administrative documents

We develop soft from the real estate industry

Now, we are looking for support for a strong Java team for whom work is also a passion.

What technologies do we work in?

Java / Spring Boot / Microservices / Docker / Cloud (OpenShift, AWS, Azure, GCP) / Helm / Ansible / GitLab CI/CD / DDD & CQRS

What kind of people are we looking for?

responsible / involved / transparent / brave

What kind of additional skills are we looking for?

min. 5 years of commercial experience as Java Developer

Communication skills

DDD / CQRS

Agile / Scrum

Team player

Problem solving

English proficiency (at least B2 level)

German proficiency (at least B2/C1 level)

Optional:

Gitlab CI/CD

Proactivity

Gitub Actions

OpenShift / OKD

If you want to develop, you are a person with an open mind, join us.

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for (Senior) Java Developer z j. niemieckim prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.