Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Grupa PWN

    Administrator Systemu Linux / DevOps

    warszawa

    technologies-expected : Docker Kubernetes GitLab PostgreSQL MySQL about-project : Jesteśmy zespołem pełnym entuzjazmu, gotowym na dynamiczny rozwój i innowacje. Zainicjowaliśmy planowane zmiany i inwestycje w naszych systemach oraz technologiach, patrząc z pasją w kierunku przyszłości. W IT mamy pełne ręce roboty i to dopiero początek! Jeśli jeste

    Źródło oferty: Grupa PWN
  • GreenMinds Sp. z o.o.

    Senior Linux Administrator / DevOps

    warszawa

    Hello! We are looking for a Senior Administrator Linux / DevOps. Our Client is an company, which specializes in IT services. Who are we looking for? Must Have: Good knowledge of the Linux system (preferred distributions: Red Hat, CentOS, Oracle Linux) – at least 5 years of experience Knowledge of database administration (preferred: PostgreSQL, Or

    Źródło oferty: GreenMinds Sp. z o.o.
  • Wipro IT Services

    Linux Administrator

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    responsibilities : Installation, Upgradation, Configuration, Maintenance, Patch/Package management and Troubleshooting of the Operating systems and services. LVM tasks like Volume group creation, File system creation/extension, Logical Volumes. Supporting high availability, fail-over, fallback using Veritas Cluster Server. Freezing, switching servi

    Źródło oferty: Wipro IT Services
  • Allianz

    Administrator IT - DevOps

    warszawa

    technologies-expected : Azure DevOps Zabbix Grafana Kibana Dynatrace Oracle SQL PL/SQL PostgreSQL Jenkins Nexus Docker Bamboo Bitbucket Stash responsibilities : Administrowanie i monitoring aplikacji w sposób zapewniający ich prawidłowe działanie Przygotowywanie procedur obsługi oraz dokumentacji technicznej dla administrowanych aplikacji, systemó

    Źródło oferty: Allianz
  • Algoteque

    Administrator Linux/Unix

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    ALGOTEQUE to firma konsultingowa IT, która pomaga startupom, średnim i dużym korporacjom tworzyć i dostarczać innowacyjne technologie.Nasz zespół z powodzeniem projektuje, rozwija, wdraża i integruje rozwiązania programistyczne (AI, ML, BI, Web, Automation) dla telekomunikacji, energetyki, banków, ubezpieczeń, farmacji, motoryzacji, przemysłu i e-c

    Źródło oferty: Algoteque
  • Polski Standard Płatności Sp. z o.o.

    Administrator Linux / PostgreSQL

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : PostgeSQL Git technologies-optional : Jira Bitbucket responsibilities : administracja systemami operacyjnymi z rodziny Linux, obsługa i administracja bazami danych PostgeSQL, aktualizacja komponentów systemów (patchmanagement), minitoring poprawności działania systemów, automatyzacja procesów. requirements-expected : bieg

    Źródło oferty: Polski Standard Płatności Sp. z o.o.
  • WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.

    Lead Linux Administrator

    warszawa

    technologies-expected : Linux RHEL LVM Red Hat VCS technologies-optional : DC migration SAN responsibilities : Automation/Scripting is essential. Support for RHEL 6 & 7 servers, encompassing OS administration, applications, and hardware issues. Tasks involve installation, upgrade, configuration, maintenance, and troubleshooting of operating syste

    Źródło oferty: WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.
  • LTIMindtree

    Linux Administrator @ LTIMindtree

    polska

    Employment Type: Permanent and B2B Experience: 5 to 8 Years Work Mode:  Hybrid or Remote ___ Project Details: No shifts or weekend working. This role is for a Greek client. You can work remotely with LTIMindtree base location in Warsaw or Krakow. Delivery head for this project is based in our Warsaw office. ___ Recruitment Process - Virtual/Onl

    Źródło oferty: LTIMindtree

Administrator Linux / DevOPS

warszawa

eo Networks jest polską firmą informatyczną z 20-letnim doświadczeniem w branży IT specjalizującą się w zastosowaniach biznesowych technologii Java oraz rozwiązań Open Source. Pracujemy m.in. dla klientów z branż kurierskiej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej oraz instytucji publicznych.

Administrator Linux + DevOPS

Zakres obowiązków: wsparcie zespołu deweloperskiego i klientów w zakresie projektowania, instalacji i utrzymania infrastruktury oraz procesów CI/CD.

administracja systemami w infrastrukturze własnej i klientów, administracja infrastrukturą własną, usługami w chmurze i bazami danych

dostarczanie i utrzymanie narzędzi dla potrzeb zespołu deweloperskiego

tworzenie i utrzymanie środowisk testowych i produkcyjnych

tworzenie dokumentacji systemów i infrastruktury (ale głównie na potrzeby wewnętrzne)

automatyzacja (Ansible)

wsparcie dla zespołu pierwszej linii i tworzenie procedur

reagowanie na awarie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

optymalizacja wydajności

bieżące wsparcie techniczne dla użytkowników systemów i infrastruktury IT

Wymagania: dobra znajomość systemu Linux (preferowane dystrybucje Red Hat, CentOS, Oracle Linux)

znajomość zagadnień administracyjnych dotyczących baz danych (preferowane PostgreSQL, Oracle, MariaDB)

wiedza z zakresu sieci

bardzo dobra znajomość języka polskiego

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w piśmie i w mowie (czytanie dokumentacji, kontakt z klientem)

duża komunikatywność

umiejętność pracy w zespole

znajomość Ansible

Dodatkowym atutem będą: doświadczenie w dowolnym języku programowania

znajomość Azure, OpenStack, GPC

znajomość Red Hat Satellite, Red Hat Automation Platform

znajomość narzędzi deweloperskich takich jak Gitlab, Jenkins, Sonar, Nexus

doświadczenie z Kubernetes

certyfikaty RHCE, Azure Google Cloud, Oracle, ITIL, CCNP

Oferujemy: Opieka dedykowanego mentora

Szkolenia i warsztaty

Dostęp do biblioteki książek, webinarów i e-learningów

Spersonalizowane ścieżki rozwoju

Elastyczne godziny pracy

Nowoczesny sprzęt

Pyszna świeżo mielona kawa

Kafeteria benefitów

Imprezy integracyjne

Program poleceń pracowniczych

Nagrody jubileuszowe

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Administrator Linux / DevOPS prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.