Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Connectis_

    Security Analyst

    warszawa

    technologies-expected : Microsoft Azure SQL Oracle about-project : Wspólnie z naszym Partnerem, globalną firmą wytwarzającą produkty konsumenckie oraz artykuły przemysłowe poszukujemy specjalisty na stanowisko Security Analyst. Nasz Partner skupia się na linii produktów z własną marką oraz markami prywatnymi obsługujące rynki instytucjonalne i det

    Źródło oferty: Connectis_
  • ITDS

    DevSecOps - Security Scanning Analyst

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    Join us, and safeguard our applications with advanced security measures! Krakow-based opportunity with the possibility to work 100% remotely! As a  DevSecOps Security Analyst,  you will be working for our client, a major global financial institution. You will be an integral part of the Secure Development team, contributing to the development and a

    Źródło oferty: ITDS
  • Intuition Machines, Inc.

    Senior Cyber Security Analyst - EMEA

    , Poland

    • Kończy się wkrótce

    Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. We apply our research to systems that serve hundreds of millions of people, with a team distributed around the world. You are probably familiar with our best-known product, the hCaptcha security suite. Our approach is simple: low overhead, small teams, and rapid iteration. As a S

    Źródło oferty: Intuition Machines, Inc.
  • Internetwork Expert

    Senior Cyber Security Analyst - EMEA

    Warszawa, Województwo Mazowieckie, Poland

    • Kończy się wkrótce

    Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. We apply our research to systems that serve hundreds of millions of people, with a team distributed around the world. You are probably familiar with our best-known product, the hCaptcha security suite. Our approach is simple: low overhead, small teams, and rapid iteration. As a Se

    Źródło oferty: Internetwork Expert
  • Intuition Machines, Inc.

    Senior Cyber Security Analyst Emea (Remote)

    , Poland

    • Kończy się wkrótce

    Senior Cyber Security Analyst Emea (Remote) Senior Cyber Security Analyst Emea | Intuition Machines, Inc. |Poland Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. Weapply our research to systems that serve hundreds of millions of people,with a team distributed around the world. You are probably familiar withour best-known prod

    Źródło oferty: Intuition Machines, Inc.
  • VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

    Security Operations Center (SOC) Analyst L3

    warszawa

    responsibilities : Providing expertise in security monitoring and incident response Continuously develop, operate and improve security monitoring and incident response processes, tools and solutions Acting as an expert in cyber threat detection activities Managing security devices and tools Conducting investigations and enquiries into intrusions an

    Źródło oferty: VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group
  • T-Mobile

    Network Security Engineer - Security Tribe

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : CCNA IP Fortigate Protokoły sieciowe about-project : Jesteśmy małym zespołem fachowców, skupionym na usługach bezpieczeństwa dla Klientów komercyjnych i indywidualnych. Jeżeli szukasz ciekawych wyzwań i chcesz dalej poszerzać swoje doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa, to właśnie czekamy na Ciebie! responsibilities : Wd

    Źródło oferty: T-Mobile
  • blau direkt

    Security Manager

    warszawa

    We are blau direkt Infrastructure service provider for brokerage companies in the insurance industry. Our business is to provide infrastructure services to insurance brokers. We manage data, documents, claims, and most importantly: communication! blau direkt facilitates the work of over 1,400 insurance brokers and distributors. As a technology mark

    Źródło oferty: blau direkt

Security Analyst

warszawa

Wspólnie z naszym Partnerem, globalną firmą wytwarzającą produkty konsumenckie oraz artykuły przemysłowe poszukujemy specjalisty na stanowisko Security Analyst. Nasz Partner skupia się na linii produktów z własną marką oraz markami prywatnymi obsługujące rynki instytucjonalne i detaliczne na całym świecie.

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie ryzykiem technologicznym: Wykonywanie ocen ryzyka i kontroli dla zgodności systemów z politykami, regulacjami i praktykami branżowymi; Rozwój Programu Zarządzania Ryzykiem Bezpieczeństwa Informa cji; Wdrażanie standardów i praktyk bezpieczeństwa,

Zarządzanie danymi: Badanie incydentów dotyczących naruszeń danych i propagacji złośliwego oprogramowania; Doskonalenie programu zapobiegania utracie danych,

Świadomość i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa: Nadzór nad programem świadomości bezpieczeństwa IS, w tym symulacje phishingowe i szkolenia komputerowe,

Współpraca z Biurem Rzecznika Generalnego i kierownictwem w celu monitorowania nowych wymogów zgodnościowych,

Zapewnienie zgodności z HIPAA i innymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

Minimum 6 lat pracy w dziale Bezpieczeństwa Informacji lub Technologii Informacyjnej z doświadczeniem w opracowywaniu i testowaniu ram bezpieczeństwa,

Umiejętności pisemne i ustne; zdolność prowadzenia dyskusji, prezentowania złożonych pomysłów audytoriom oraz interakcji na wszystkich szczeblach organizacji,

Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii (Informatyka, Zarządzanie Informacją, Inżynieria Komputerowa, Bezpieczeństwo Cybernetyczne lub podobne),

Praktyczne doświadczenie w ocenie konfiguracji bezpieczeństwa w środowiskach Windows/Mac/Linux, w chmurze Azure oraz bazach danych SQL i Oracle,

Silna wiedza i zrozumienie dotyczące projektowania i topologii końcowych punktów, serwerów oraz sieci,

Znajomość języka angielskiego (min. B2 / C1).

Mile widziane:

Znajomość następujących ram i regulacji: ISO 27001/2, NIST 800-53, NIST CSF, CIS Benchmarks, ISF Standard of Good Practice, HIPAA Privacy Rule and Security Rule, MITRE ATT&CK framework,

Doświadczenie z narzędziami GRC takimi jak Netskope, Azure Purview, OneTrust lub podobne

✨ OFERUJEMY:

Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,

Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,

Możliwość pracy z domu (100% zdalnie) lub z biura w Warszawie - to zależy od Ciebie

Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,

Dowolną formę współpracy: B2B, UoP lub UZ – Ty decydujesz

Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

Wstępna 10-minutowa rozmowa telefoniczna po stronie Connectis,

Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,

Rozmowa techniczna po stronie Klienta,

DECYZJA!

Jeżeli spełniasz wymagania - aplikuj! Dołącz do zespołu, gdzie cenimy kompetencje, innowacyjność i pasję do tworzenia nowoczesnych rozwiązań!

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Security Analyst prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.