Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.

Podobne oferty pracy

  • Moon Active

    Cyber Security Engineer

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    Moon Active is one of the world's fastest-growing mobile game companies, providing top-quality gaming entertainment that is enjoyed by millions of players across the globe. Over the past five years, we have grown from 100 team members to over 2,000. We’re looking for incredible people who have a desire to create, develop and deliver an out of this

    Źródło oferty: Moon Active
  • Robert Bosch Sp. z o.o.

    Cyber Security Engineer (SOAR Automation)

    warszawa

    • Kończy się wkrótce

    technologies-expected : Jira Python about-project : As the Cyber Security Infrastructure and Operations Group, we are responsible for designing, building and operating platforms for the Corporate Cyber Security Organization. Our responsibility includes platforms for Security Incident Response, Threat and Vulnerability Management and Cyber Security

    Źródło oferty: Robert Bosch Sp. z o.o.
  • Intuition Machines, Inc.

    Senior Cyber Security Analyst - EMEA

    , Poland

    • Kończy się wkrótce

    Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. We apply our research to systems that serve hundreds of millions of people, with a team distributed around the world. You are probably familiar with our best-known product, the hCaptcha security suite. Our approach is simple: low overhead, small teams, and rapid iteration. As a S

    Źródło oferty: Intuition Machines, Inc.
  • Internetwork Expert

    Senior Cyber Security Analyst - EMEA

    Warszawa, Województwo Mazowieckie, Poland

    • Kończy się wkrótce

    Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. We apply our research to systems that serve hundreds of millions of people, with a team distributed around the world. You are probably familiar with our best-known product, the hCaptcha security suite. Our approach is simple: low overhead, small teams, and rapid iteration. As a Se

    Źródło oferty: Internetwork Expert
  • iHunt

    Senior Security Engineers

    warszawa

    For our client from Dubai - a company specializing in Cyber ​​​​security, we are looking for. Security Engineers (ASAP JOINERS) Application Security Assessment Skillset Web Application Security – Owasp top 10 , CVSS etc Security Code Review – manual code review in Git etc API Security Review – Open shift, container review etc. Database Security –

    Źródło oferty: iHunt
  • MindPal

    IT Security Engineer

    warszawa

    about-project : We are looking for a IT Security Engineer to join the team at MindPal, working for our key client in the technology sector. We offer the opportunity to work with modern technologies and tools, close collaboration with experienced professionals, participation in an exciting project requiring innovative solutions, and a team environme

    Źródło oferty: MindPal
  • Sigma Software

    Senior JavaScript Developer (Cyber Security Solution)

    , Poland

    • Kończy się wkrótce

    Company Description We are working with a highly dynamic AdTech ecosystem with the goal of protecting the world from malvertising. The solution is part of a product portfolio that includesvarious software products currently written with JavaScript (ES, TypeScript, ReactJS) and Go. Being our team member means being open-minded, proactive and frie

    Źródło oferty: Sigma Software
  • Intuition Machines, Inc.

    Senior Cyber Security Analyst Emea (Remote)

    , Poland

    • Kończy się wkrótce

    Senior Cyber Security Analyst Emea (Remote) Senior Cyber Security Analyst Emea | Intuition Machines, Inc. |Poland Intuition Machines uses AI/ML to build enterprise security products. Weapply our research to systems that serve hundreds of millions of people,with a team distributed around the world. You are probably familiar withour best-known prod

    Źródło oferty: Intuition Machines, Inc.

Cyber Security Engineer

warszawa

Szukamy osoby do działu bezpieczeństwa IT w XTB, która będzie współpracowała z zespołami wytwórczymi nad podniesieniem kultury bezpieczeństwa w wytwarzaniu oprogramowania.

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą regulowaną firmę inwestycyjną i FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie instrumentami finansowymi.

Zakres obowiązków

Wyznaczanie i upowszechnianie dobry praktyk związanych z bezpieczeństwem w zespołach wytwórczych.

Wdrażanie narzędzi i technik automatyzacji w celu usprawnienia procesu SSDLC.

Przeprowadzanie testów penetracyjnych aplikacji sieciowych w celu identyfikacji luk w zabezpieczeniach.

Analiza wyników testów i raportowanie znalezionych zagrożeń.

Współpraca z zespołem programistów w celu poprawy zabezpieczeń aplikacji.

Wsparcie zespołu developerów w zakresie wykrywania podatności związanych z łańcuchem dostaw.

Aktywne poszukiwanie podatności w wytwarzanym oprogramowaniu.

Wymagania

Doświadczenie w Secure Software Development Lifecycle (SSDLC) - procesie wytwarzania oprogramowania uwzględniającego aspekty bezpieczeństwa na każdym etapie, od planowania do wdrożenia.

Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Znajomość serwerowych systemów operacyjnych (Linux lub Windows) oraz rozwiązań kontenerowych (docker, podman, kubernetes)

Zrozumienie podstawowych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem aplikacji sieciowych.

Znajomość różnych warstw protokołów komunikacji (TCP/IP, HTTP, HTTPS, WebSocket, gRPC).

Znajomość zasad projektowania komunikacji w różnych językach programowania.

Znajomość frameworków i bibliotek używanych w aplikacjach sieciowych.

Doświadczenie w testach bezpieczeństwa aplikacji mobilnych (iOS, Android).

Doświadczenie w przeprowadzaniu testów penetracyjnych aplikacji sieciowych.

Znajomość narzędzi i technik wykorzystywanych w pentestach (Burp Suite, OWASP ZAP, Nmap itp.).

Umiejętność analizy i raportowania wyników testów.

Wiedza nt. popularnych technik ataków na aplikacje sieciowe

Mile widziane:

Umiejętność analizy kodu źródłowego aplikacji webowych w celu identyfikacji podatności.

Oferujemy

pracę w największym FinTechu w Polsce

pracę z najnowszymi technologiami dla szerokiego grona użytkowników

dobrą atmosferę pracy

realny wpływ na rozwój firmy

możliwość wzięcia udziału w konferencjach i szkoleniach

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w XTB S.A.

Złóż

Utwórz Alerty E-mailowe

Utwórz Alerty E-mailowe

Email Alert for Cyber Security Engineer prace w warszawa

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.