Promień

Rodzaj Pracy

data umieszczenia

PROelcad

Stażysta/ka w biurze projektowym @ PROelcad

szczecin

  • Najlepsze Dopasowanie
  • Kończy się wkrótce

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:  STAŻYSTA W BIURZE PROJEKTOWYM Dołącz do nas! Grupa Projektowa PROelCAD jest firmą projektową z ponad 25 letnim doświadczeniem,wyspecjalizowaną w kompleksowym projektowaniu i wspomaganiu inwestycji z obszaru elektroenergetyki. Specjalizujemy się w projektach instal

Źródło oferty: PROelcad
Zobacz ofertę lub Aplikuj
  • People sp. z o.o.

    Stażysta w dziale marketingu @ People sp. z o.o.

    warszawa

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Stażysta/ka w dziale marketingu Oferujemy: Zatrudnienie od zaraz na pełny etat Atrakcyjne wynagrodzenie Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach administracyjnych Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 12 mies

    Źródło oferty: People sp. z o.o.
  • GAMERSEO

    Stażysta w dziale sprzedaży (branża gamingowa) @ GAMERSEO

    kraków

    [Darmowy Staż] Szukamy pasjonata branży gamingowej , gotowego na wyzwania i rozwój w obszarze sprzedaży. Jako stażysta w dziale sprzedaży , Twoim głównym zadaniem będzie rozbudowa bazy klientów poprzez skuteczne wykorzystanie systemu CRM oraz wsparcie działu sprzedaży. Dołącz do naszego zespołu, gdzie będziesz miał/a możliwość doskonalenia swo

    Źródło oferty: GAMERSEO
  • GAMERSEO

    poznań

  • GAMERSEO

    wrocław

  • FOX

    Staż W Dziale Technologii

    Wilamowice

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Jako stażysta w Dziale Technologii w FOX, będziesz odpowiadał/a za szerokie wsparcie aktywności zespołu technologów w zróżnicowanych projektach i działaniach, między innymi: opracowywanie procesów i dokumentacji technologicznej dla produkowanych detali, usprawnienia (optymalizacja) i wdrażania procesów technologicznych, koordynac

    Źródło oferty: FOX

Obecnie nie ma już dostępnych stanowisk pracy dla przeprowadzonego wyszukiwania.

Zalecamy:

  • zmienić promień wyszukiwania w filtrach

Utwórz Alerty E-mailowe

Stażysta Prace

ⓘ Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas przetwarzania Twojego żądania.

Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

Jeśli problem będzie się powtarzał, prosimy o kontakt w sprawie zgłoszenia.

Adres e-mail jest już zarejestrowany

Zawsze możesz zarządzać swoimi preferencjami i aktualizować swoje zainteresowania, aby upewnić się, że otrzymujesz najbardziej odpowiednie oferty.

Czy chciałbyś [odwiedzić ustawienia swoich alertów] teraz?

Sukces! Zostałeś teraz zapisany na Alerty Pracy.

Przygotuj się, aby odkryć swoją następną wielką szansę.